ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
 • з 8:00 до 21:00
 • (067) 23-23-415
Вітаємо Вас на одному
із найпрестижніших українських курортів
Запрошуємо в перлину Поділля – санаторій «Поділля», що на Вінничині
Бронювати номер
 • Стандарт
 • Напівлюкс
 • Люкс
 • Аппартаменти

Нет записей.

Нет записей.

ЛЮКС 1-НО МІСНИЙ VIP 501, 201

Ціна:2870 ГРН/люд.

ЛЮКС STUDIO 1-но КІМНАТНИЙ 2-х МІСНИЙ (1-Й КОРПУС)

Ціна:2000 грн ГРН/люд.

ЛЮКС 2-х КІМНАТНИЙ 2-х МІСНИЙ (3-й КОРПУС)

Ціна:1820 грн ГРН/люд.

VIP 501, 201 2-Х МІСНИЙ (3-Й КОРПУС)

Ціна:2020 грн ГРН/люд.

Бронювати номер

Вітаємо

Запрошуємо в перлину Поділля санаторій “Поділля”, що на Вінничині. Тут на Вас чекають комфортабельні номери на будь-який смак і різну цінову спроможність, прекрасна лікувальна і діагностична база і кращий, відомий не тільки в Україні, а й далеко за її межами, колектив.

 

Спеціалізація нашого закладу: радонотерапія, грязелікування, всі види фізіотерапевтичних процедур, підводне витягування хребта в радонової воді.

 

У нас Ви можете пролікувати:

Напрямки

Номери

Переваги

Вода та лікувальні грязі

Санаторій «Поділля» – це, в першу чергу, бальнеологічний курорт. Всі природні джерела санаторію – це мінеральні джерела з радоновою водою, що має чудодійні лікувальні властивості.

Розміщення в лісовому масиві

Санаторій знаходиться в лісовому масиві, більшу частину якого займають хвойні породи дерев. Площа лісопарку - 10 га.

Найбільший сучасний SPA-комплекс

До Ваших послуг басейн, хамам, кімната релаксації і тренажери на всі групи м'язів, бігові доріжки, інші кардіотренажери.

ЄДИНИЙ В УКРАЇНІ радоновий ЕМАНАТОРІЙ

Емпірично доведена більш висока ефективність радонового еманаторія при лікуванні ряду важких захворювань (хвороба Бехтєрєва, ревматоїдний артрит, найгостріші прояви остеохондрозу хребта та ін.)

Повітря

Підвищена іонізація повітря, справляє на організм найблаготворніший вплив, покращує настрій, нормалізує апетит і сон, сприяє оздоровленню від захворювань дихальної системи.

Клімат

Відсутність різких перепадів основних метеопараметрів в усі сезони сприятливо позначається на здоров'ї людини. Комфортний, м'який клімат сприятливий для відпочинку і лікування в будь-який час року.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОГО

У санаторії «Поділля» існують і успішно застосовуються понад 170 різних лікувальних процедур, лікар призначить вам необхідне обстеження і підбере для вас індивідуальний курс лікування.

Концерти та дискотеки

На території здравниці діє клуб, де проводяться музичні вечори, банкети, організовуються виступи талановитих артистів.

Кабінет оптики

Проводять діагностику зору дорослим і дітям, розповідають пацієнтам, як підтримувати зір в нормі і якщо є необхідність, допомагають підібрати засоби корекції.

Екскурсії

Для активних відпочиваючих ми пропонуємо ряд цікавих екскурсій по визначних місцях України на вибір.

Послуги банку

На території Санаторію розміщено банкомат "Ощадбанку".

Трансфер

У трансфер входить перевезення пасажира по заданому маршруту з пункту слідування до пункту призначення, і супровід його та його багажу: зустріч а також посадка з Санаторію і навпаки.

Харчування в санаторії

Харчування для пацієнтів в санаторії

Правильне харчування є невід'ємною частиною санаторно-курортного лікування і навіть виділено в особливий його вид - дієтотерапію. Вона базується на теорії збалансованого харчування. Відповідно до неї їжа повинна містити оптимальну кількість білків, вуглеводів, жирів, мікроелементів, вітамінів, мінеральних та інших речовин. Крім того, ретельно підбирається калорійність їжі, її температура, об'єм і консистенція. Не менш важливим є режим прийому їжі, який повинен поєднуватися лікувальною дією терапевтичних процедур. За три десятиліття функціонування санаторію «Поділля» наші фахівці накопичили величезний досвід правильної організації харчування. Їжа в їдальні оздоровниці не тільки смачна, але і є джерелом сили, здоров'я і бадьорості.

Детально

Останні публікації

Поради з профілактики діабету
29 Травня 2024

Чому варто звернути увагу на радонову терапію в санаторії Поділля? Це один із способів покращити […]

Показання та протипоказання ультразвукової терапії
29 Травня 2024

Ультразвукова терапія – це застосування ультразвукових хвиль з метою лікування, що робить його універсальним інструментом […]

Коли треба йти на масаж і що це дасть?
29 Травня 2024

У санаторії Поділля є можливість відвідувати масаж. Однак не всі усвідомлюють користь цієї процедури. Масаж […]

Санаторії «Поділля» в Хмільнику

Під благодатним сонцем України широко розкинулись курорти Хмільника. Це місто розташоване у Вінницькій області, і славиться своїми лісами та мінеральними джерелами. 

Багато хто знає, що саме тут знаходяться єдині у своєму роді радонові джерела, використовувані для унікальної відновлюючої терапії. У санаторії «Поділля» в Хмільнику ви можете пройти повний курс бальнеологічних процедур, щоб поправити своє здоров’я і зарядитись енергією і спокоєм на багато років вперед.

Справжньою перлиною Хмільника є санаторій «Поділля». Розташований у великому лісовому масиві курорт найбільш відомий як місце, де багато уваги приділяють лікуванню суглобів і хребта. Вас чекає затишна і заспокійлива атмосфера хвойних лісів, комфортабельні номери для відпочивальників.

Сучасне обладнання для діагностики та лікування

Охочим пройти в санаторії лікування хребта або комплекс лікувальних процедур для відновлення рухливості суглобів, будуть запропоновані кращі методи діагностики захворювань. Залежно від складності виявлених проблем будуть підібрані найбільш відповідні методи лікування, в тому числі:

 •  -радонові ванни;
 •  -торфолікування;
 •  -бальнео і фізіотерапія;
 •  -сухі радонові та вуглекислі ванни;
 •  -йодобромні ванни;
 •  -термотерапія;
 •  -електрофорез;
 •  -масажна терапія;

Все це і багато іншого проводиться за участю кваліфікованого персоналу, навченого найсучаснішим відновлювальним методикам. Їх ефективність підтверджена практикою, про що свідчать численні позитивні відгуки. Повний курс процедур допоможе у відновленні втраченого здоров’я і надасть сприятливий вплив на подальше лікування від серйозних хронічних захворювань.

Також у нас ви можете відвідати SPA-комплекс з тренажерними й фітнес-залами, кімнатами релаксації та відпочинку. До ваших послуг сучасний басейн і незабутня турецька лазня.

Відновлення рухливості суглобів

Одним з найважливіших напрямків в нашому санаторії є лікування суглобів. Ми допоможемо позбутися від болю, викликаного ревматизмом, артритом, артрозом і іншими поширеними захворюваннями. У більшості випадків, стандартне лікування має на увазі в основному прийом знеболюючих і спеціальних препаратів, здатних давати лише короткочасний ефект.

Ми ж підходимо до лікування системно: в першу чергу ліквідуються причини болю, а потім проводяться процедури, що сприяють відновленню хрящових і кісткових тканин. Комплексне лікування включає в себе прийом антибіотиків, протизапальних та імуностимулюючих препаратів, з одночасним проходженням фізіотерапевтичних процедур: електрофорезу, УВЧ-терапії, і звичайно ж із застосуванням особливих радонових ванн. Додатково призначаються процедури торфотерапії та особливого водного масажу.

Подібні методики в нашій країні застосовуються тільки в санаторії «Поділля» в Хмільнику який має доступ до радонових джерел. Аналогічне лікування проводять хіба що в деяких дорогих курортних зонах Чехії та на Північному-Кавказі.

Ми пропонуємо повноцінну радонову терапію, яка допоможе гарантовано позбутися від багаторічних болів. Якщо необхідно повноцінне лікування суглобів санаторій «Поділля» чекає вас.

Унікальні радонові ванни

Головною, і по своєму унікальною методикою лікування, яку застосовує санаторій Поділля в Хмільнику є вплив на пацієнта слабкого потоку альфа-часток, що випускаються радоном. Так звані радонові ванни стимулюють всі системи організму, сприяючи швидкому природному відновленню кісткової і хрящової тканин, внутрішніх органів, систем кровообігу.

Слабкий вплив не несе шкідливої ​​радіаційного навантаження, оскільки можна порівняти зі звичайним проходженням флюорографії (насправді доза отриманого випромінювання навіть менше). При цьому досягається помітний протизапальний ефект. Одна з небезпечних хвороб, з якими працює санаторій остеохондроз. Також активується імунна система, що дозволяє боротися з інфекційними ревматизм і іншими захворюваннями, що має подібний характер. Діючи в комплексі, з іншими, не менш ефективними методиками, радонова терапія дає чудові результати при захворюваннях суглобів.

 

Контакти

Керівний склад санаторію

Директор Реп`ях Анатолій Григорович +38(04338) 2-21-51
Заступник директора з медичної частини Марчук Леонід Антонович +38(04338) 2-44-31

Наша адреса:

ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник, Вінницької області, інд. 22000

Відповіді по медичним питанням:

 • +38 (098) 93-34-366 (Київстар)
 • +38 (066) 16-12-113 (MTC)
Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram