ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Екскурсії

Фонтан «Roshen»

щоденно 19:10 & 23:10

Найбільший у світі річковий світломузичний Фонтан на відкритих водоймищах та реконструйована Набережна «Roshen» були відкриті 4 вересня 2011 року. «Фонтан» розташований в руслі річки Південний Буг й має довжину 140 метрів і висоту струменя до 60 м.

Цей соціально-культурний та інфраструктурний проект було повністю реалізовано за рахунок інвестиції Фонду Петра Порошенка. Загальна вартість проекту Набережної Рошен і Фонтану перевищує 70 млн. гривень.

Вся територія набережної Рошен знаходиться практично в ідеальному стані. До фонтану 300 м, загальна ж протяжність реконструйованої прибережної зони Південного Бугу у Вінниці – 700 м.

Задля встановлення фонтану та проведення реконструкції набережної були проведені роботи по розчистці русла річки Південний Буг в обсязі 28000 м3 грунту. Використання лазерного проектора з екраном і водно-повітряної суміші, що розподілена по всій довжині фонтану, дозволяє демонструвати на фонтані відео у форматі 3-D.

Унікальність фонтану Рошен у тому, що він не стаціонарний, а плаваючий, для збереження взимку затоплюється, перебуваючи в холодні дні під льодом. Він найбільший в Європі серед подібних.

Коли сідає Сонце, фонтан починає виблискувати без ілюмінації – призахідне світило створює природну підсвічування водяних струменів.

За рахунок ефекту повного внутрішнього відображення, за допомогою встановлених у води освітлювачів, водяні снопи знизу до верху можуть змінювати забарвлення від жовтого до блакитного.

Бажаємо гарно провести час та насолодитись фонтаном Roshen на вищому рівні!

Почаївська лавра

неділя — 00:30 & 17:00

Успенська Почаївська лавра –  другий за статусом (після Києво-Печерської лаври) православний монастир в Україні. Величні і в той же час витончені храми лаври зведено на високому пагорбі. До наших днів дійшла легенда про те, як на Почаївській горі двом ченцям і пастухові Івану Босому з’явився образ Божої Матері у вогняному стовпі. На скелі, де, за переказами, бачили Діву Марію, віддрукувалася її стопа, а з цього місця пробилось джерело. Нині Почаївська ікона Матері Божої і відбиток стопи Богородиці є головними святинями монастиря.

Під час екскурсії по Почаївській Лаврі Ви  матимете  можливість помолитися біля Почаївської ікони Богоматері, попити та придбати цілющої води з Почаївської гори.  Кожен, хто навіть уперше переступає поріг Почаївського Успенського собору, обов’язково побачить бронзовий позолочений ковчег за латунною загорожею. Це місце, огорнуте незбагненною таємницею, немов увібрало в себе палкі молитви нескінченного потоку молильників, що приходять сюди вже не одне століття. Успенський собор вражає багатством золота й лазурі, багатством живопису, багатством ліній, граней, ярусів, геометричних форм, багатством простору.

Ви також відвідаєте місця, де з’явилася Матір Божа та прослухаєте розповідь монаха про духовну історію цього святого місця.

Бажаючі зцілити душу і тіло, очистити себе від гріхів можуть окунутися в воду невеличкого озера джерела святої Анни.

м. Кам’янець-Подільський – м. Хотин

неділя 05:30 & 18:30

м. Кам’янець-Подільський

Дивовижне місто, яке варто відвідати кожному. Саме Кам’янець-Подільський займає третє місце за кількістю архітектурних пам’яток в Україні. Більша їхня частина розташована в «Старому місті».    Кам’янець-Подільський – місто, що зберегло дух середніх віків. Тут Ви побачите одну з найбільших оборонних споруд України – фортецю, що займає провідне місце у світовій історії оборонного зодчества.

Кам’янець-Подільський замок

Кам’янець-Подільський замок розташований за межами міста, він знаходиться біля єдиного входу в місто. Первинні кам’яні будівлі замку були зведені в ХІІ-ХІІІ ст. У XVI ст. його неодноразово розширювали, перебудовували; остаточно його подоба склалася в середині XVI ст. Про красу приміщень замку дають уяву кахлі з рослинними орнаментами або сюжетними рельєфами. Серед них привертають увагу зображення кінних воїнів. Ними прикрашали двері, віконниці  житлових  приміщень або меблі і скрині. Для любителів витончених тортур рекомендуємо відвідати місцевий підвал з камерою тортур. У одному із залів ви знайдете виставку народного побуту тих часів, коли у фортеці ще хтось жив. Побачите зразки зброї, одяг і дізнаєтесь історію фортеці. Після цієї виставки підніметеся на найвищу башту фортеці.

м. Хотин

1000-літній Хотин – одне з найдревніших міст України. Його історія сягає у прадавню минувщину – археологи відносять виникнення міста до VIII століття, коли у східних слов’ян почався активний процес формування державності.

Хотин славиться, перш за все, своєю фортецею. Хоча в самому Хотині варто оглянути Свято-Покровську та Свято-Миколаївську церкви. З Недобоївської гори відкривається чудова панорама буковинського села з вітряками XIV століття. Знаменитий Хотин своїми мінеральними джерелами.

Фортеця – то найцікавіший об`єкт Хотина

Однією з найбільш значних пам’яток архітектури і військово-фортифікаційного мистецтва минулого в Чернівецької області є Хотинська фортеця. Її стіни заввишки до 30-40 м і завтовшки 5-6 м, земляні вали з бастіонами і глибокі рови викликають великий інтерес у всіх, хто відвідує цю фортецю над Дністром.  Події військової історії фортеці підкреслюють її потужність.

У фортеці проходили зйомки популярних фільмів: «Захар Беркут», «Балада про доблесного лицаря Айвенго», «Три мушкетери», «Стріли Робін Гуда», «Тарас Бульба». У 2007 р. Хотинська фортеця увійшла до переліку «7 Чудес України».

Фортеця Меджибіж

четверг, субота 14:00 & 18:30

Побудований князями Корятовичам в 1362 році на місці впадання річки Бужок у Південний Буг, де в XI-XIII ст. стояло давньоруське місто Межибож. Фортеця величезна й велична. Меджибіжський замок став форпостом на східному кордоні Великого князівства Литовського. Під час першої та другої світової війни замок сильно постраждав, але все ж таки зберігся. У відреставрованій частині замку відкрита музейна експозиція. Йде реставрація палацу і замкової церкви. У серпні проходить фестиваль з лицарськими турнірами “Стародавній Меджибіж”.

Уманський національний дендрологічний парк “Софіївка”

субота, неділя 05:30 & 18:30

Софіївка – Національний дендрологічний парк України, без перебільшення одне з найкращих місць, створеного людськими руками.

Ви зможете дізнатися про історію заснування, будівництва та розвитку парку за більш ніж 200-річний період, пройтися його алеями, помилуватися мальовничими краєвидами.

За задумом її творців “Софіївка” є наочною ілюстрацією до поем Гомера “Іліада” та “Одіссея”, де кожна композиція чи мала архітектурна форма містить певний задум, виражає ідею міфу чи якоїсь події.

м. Вінниця (музей М. І. Пирогова, ставка Вервольф, оглядова екскурсія містом)

субота, неділя 13:30 & 18:30

“Ставка Гітлера” (“Верфольф”)

Будівництво ставки Гітлера «Вервольф» у 8-ми кілометрах на північ від Вінниці велося з грудня 1941 року по червень 1942 в умовах повної секретності. Перша черга була здана в експлуатацію у квітні 1942.

Історичні джерела свідчать, що в будівництві брали участь німецькі фірми-підрядчики, які робили головні секретні роботи, вільнонаймані громадяни європейських країн — з Німеччини ,Польщі, Голландії, а військовополонені Червоної Армії і місцеве населення були задіяні на роботах зі спорудження котлованів, видобутку граніту в кар’єрах поза центральною зоною. На об’єкті працювало понад 10 тисяч радянських військових.

Музей М.І. Пирогова

Національний музей-садиба М.І. Пирогова розташований в південно-західній частині міста Вінниці, у живописній садибі Вишня, де впродовж останніх двадцяти років (1861-1881) жив і працював видатний вчений, геніальний хірург, анатом, творець воєнно-польової хірургії, засновник Товариства Червоного Хреста, прекрасний педагог і громадський діяч Микола Іванович Пирогов.

Метою діяльності Національного музею-садиби М.І. Пирогова є збереження особливого культурного середовища, яке було за життя вченого.

Це визначає сенс музею, представленого взаємозв’язаною системою об’єктів культурної спадщини і пам’яток садово-паркового мистецтва, до складу яких входять:

  • будинок, в якому жив М.І Пирогов, і де розміщена експозиція про його життя і діяльність.
  • музей-аптека з інтер’єрами приймальні та операційної М. І. Пирогова в його садибі Вишня.
  • церква-некрополь, де покоїться набальзамоване тіло ученого.
  • меморіальний парк, в якому збереглися дерева, посаджені М.І. Пироговим.

Музей відноситься до найважливіших об’єктів культурної спадщини України і займає особливе місце у внутрішньому і міжнародному туризмі.

Лемешівка “Івано-богословський чоловічий монастир”

субота 14:30 & 20:00

За час існування Іоанно-Богословського монастиря, тут були побудовані три храми: апостола Іоанна Богослова, преподобного Феодосія Печерського (надбрамна церква) та Різдва Святителя Миколая (освячений у 2011 році митрополитом Симеоном). Останній, до речі, єдиний в Україні храм з такою назвою. У 2010 році архієпископ (нині митрополит) Вінницький і Могилів-Подільський Симеон (Шостацький) освятив місце під будівництво соборного храму обителі, який також буде присвячений її небесному покровителю – апостолу Любові Іоанну Богослову.

Крім храмів братія побудувала настоятельський будинок, цегляну огорожу. За межами монастиря, у с. Лемешівка, монахи мають чотири скити, де займаються молитвою, доглядають за старенькими, працюють на різноманітних господарських роботах: вирощують городину, тримають худобу, мають вулики з бджолами. Для прикрашання храмів під час богослужінь, лемешівські монахи вирощують чудові троянди.

Крім молитовного подвигу і тілесних трудів, лемешівські монахи славляться своєю гостинністю. Усіх,хто приїжджає в обитель помолитися, обов’язково нагодують, кожного вислухають і дадуть необхідну пораду.

РОЗВАЖАЛЬНА ПРОГРАМА «ПОДІЛЬСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ» (українське весілля в старовинному стилі)

п’ятниця 19:00 & 23:30

Ми пропонуємо цю програму відпочиваючим санаторію «Поділля».

Наша святкова розважальна програма починається біля воріт садиби. Частуємо гостей чарочкою домашньої під закуску і все це – під веселі пісні фольклорного колективу.

Ой, не прості будуть ці вечорниці, а особливі, адже гості зібралися не просто так, а на весілля.

Саме йому і буде присвячено наше веселе дійство, впродовж якого, надаючи особливу увагу головному, будемо веселитися, танцювати і співати. Звісно, під добрячу українську закуску з чаркою чого хто забажає.

Як же на весіллі без нареченої та нареченого. Дружньо обираємо їх, та починаємо наше весілля. У продовж веселого святкового вечора ви познайомитесь з усіма веселими обрядами які супроводжують українське весілля на Поділлі упродовж століть. Візьмете участь у конкурсах. Заспіваєте української пісні та станцюєте гопака.

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram