ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Розміщення в лісовому масиві

3 Серпня 2017

Санаторій «Поділля» знаходиться в лісовому масиві, більшу частину якого займають хвойні породи дерев. Площа лісопарку – 10 га.

Людині корисно хоч раз на рік відпочити від роботи і побутових проблем. Відновити сили і організм. І саме відпочинок в тиші густого лісу підходить для цього найбільше. Возз’єднання з природою благотворно діє на організм людини. Заспокоює нерви і допомагає відволіктися від міської суєти.

Хвойний ліс має цілющим властивістю для організму людини. Саме в такому лісовому масиві розташований санаторій «Поділля». Повітря тут рясно насичений киснем тому, що хвоя виділяє в повітря активні біологічні речовини, які вбивають бактерії. Наприклад, як після грози. У соснових лісах чисто як в операційній. Хвоя має певний запах і людина вдихає чистий і екологічно корисний і приємний аромат. Таке повітря здатний зцілити різні хвороби: особливо це стосується органів дихання. Сприяє зняттю стресів і напруги. Покращує роботу легенів, приводить в норму артеріальний тиск і нервову систему. Навіть допомагає людям, які хворі на короткозорість.

Красу лісу передати словами не можна. Ліс сам по собі діє як заспокійливий засіб. Тільки в лісі можна втекти від проблем і насолоджуватися звуками природи, співом птахів, неповторністю природи.

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram