ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Унікальність природних лікувальних факторів

Вода і лікувальні грязі

Санаторій «Поділля» – це, в першу чергу, бальнеологічний курорт. Всі природні джерела санаторію – це мінеральні джерела з радоновою водою, яка має чудодійними лікувальними властивостями. Проведені фундаментальні експериментальні і клінічні дослідження на курорті показали, що радонові процедури викликають дивовижні позитивні ефекти відновлення, регенерації та нормалізації багатьох функцій організму.

Крім різноманітних водних лікувальних процедур, санаторій «Поділля» пропонує гостям грязелікування. Природні цілющі торф’яні бруду водо-торфолікарня санаторію, покращують обмінні процеси і периферичний кровообіг; надають знеболюючий, протизапальний, розсмоктуючий ефект; нормалізують гормональний фон, мають імуномодулюючу і омолоджуючий ефект.

У санаторії «Поділля» буквально все просякнуте чистотою і здоров’ям, навіть вода з-під крана має корисні бальнеологічними властивостями, так як закачується з артезіанської свердловини. Артезіанська вода має велику цінність для людини і дуже корисна, тому що вона протікає набагато глибше поверхневих вод і не містить шкідливих сполук.

Повітря

Санаторій розташований в мальовничому лісовому масиві, більшу частину якого займають хвойні породи дерев. Наші лікарі радять максимум часу приділяти пішим прогулянкам. Для цього санаторій «Поділля» має зручні маршрути з прекрасними алеями. Прогулюючись ними Ви зможете отримати естетичну насолоду від краси природи і подихати чистим цілющим повітрям, напоєним ароматами трав і квітів, якими багатий реліктовий сосновий ліс.

Головною складовою лікувального повітря соснового лісу – це негативно заряджені аероіони. Підвищена іонізація повітря, надає на організм саме благотворний вплив, покращує настрій, нормалізує апетит і сон, сприяє оздоровленню від захворювань дихальної системи.

Унікальний комплекс фітонцидів, яким буквально насичене повітря лісового парку, перетворює перебування в санаторії «Поділля» у своєрідну терапевтичну процедуру, «купання в лісі», при якій люди активно вдихають фітонциди, утворені деревами і рослинами, щоб поліпшити здоров’я. Гектар соснового бору виділяє в атмосферу близько 5 кілограмів летких фітонцидів на добу, знижуючи кількість мікрофлори в повітрі. Тому в хвойних лісах повітря практично стерильне (містить лише близько 200-300 бактеріальних клітин в 1 м³).

Клімат

Клімат курорту характеризується нехолодной взимку, комфортним літом, теплою осінню і весною, переважно безвітряної (штильової) погодою, короткочасними морозами, постійністю барометричного тиску (без різких коливань), великою кількістю ясних сонячних днів в році (264 дні в році), що дозволяє санаторію «Поділля» змагатися з курортами Криму і Карпат.

Відсутність різких перепадів основних метеопараметров в усі сезони сприятливо позначається на здоров’я людини. Комфортний, м’який клімат сприятливий для відпочинку і лікування в будь-який час року.
Зміст в повітрі значної кількості легких аероіонів (1040-2400 ОД / см.куб) є терапевтичним природним фактором, що володіє вираженими лікувальними властивостями. Легкі аероіони знімають наслідки психоемоційних стресів, розумового і фізичного перевтоми, кисневого та сонячного голодування.

 

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram