ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Концерти та дискотеки

Основним напрямком діяльності санаторію “Поділля” є лікування та оздоровлення відпочиваючих. Між тим, саме корисне і продуктивне дозвілля не є повноцінним без культурно-розважальної складової. Саме тому ми піклуємося про те, щоб відвідувачі нашого установи були не тільки здорові, але і наповнені позитивними емоціями. З цією метою на території здравниці діє клуб, де проводяться музичні вечори, банкети, організовуються виступи талановитих артистів. У клубі можна не тільки слухати музику, але і просто посидіти в дружній компанії за персональним столиком. Для тих, хто жадає сильних емоцій, влаштовуються запальні дискотеки і шоу-програми. Любителі кінематографа мають можливість відвідати комфортабельний кінотеатр, в якому кожен день демонструються як новинки прокату, так і класичні картини. Все це спрямовано на формування позитивних емоцій наших відвідувачів і певною мірою є додатковим чинником оздоровлення.

Вплив позитивних емоцій на здоров’я людини

Сьогодні вже ніхто піддає сумніву наявність зв’язку між позитивними емоціями і людським здоров’ям. Численні дослідження довели позитивний вплив гарного настрою на роботу серця і центральної нервової системи. Наприклад, веселощі, сміх і приємне спілкування є прекрасними профілактичними засобами при коронарної та ішемічної хвороби серця. Серйозні експерименти американських медиків показали, що позитивні емоції забезпечують поліпшення, як мінімум чотирьох аспектів людського здоров’я.

По-перше, високий рівень позитивних емоцій покращує функціонування парасимпатичної нервової системи. Це приводить до нормалізації роботи серця, яке в спокійному стані починає працювати більш стабільно. По-друге, наповнені позитивними емоціями люди швидше і ефективніше справляються зі стресами, не даючи їм стати причиною руйнівних змін в організмі. По-третє, позитивні емоції забезпечують спокійний і здоровий сон. Нарешті, по-четверте, у людей, які вважають, що їх життя наповнене позитивом, фіксується менший відсоток захворюваності інфекційними захворюваннями, що свідчить про хорошому імунітеті.

Таким чином, різні розважальні заходи, організовані для відпочиваючих санаторію “Поділля”, не тільки дозволяють урізноманітити дозвілля, але і спрямовані на зміцнення здоров’я. Адже щоб бути здоровим душею і тілом необхідно частіше робити те, що приносить задоволення і радість – більше спілкуватися, займатися спортом, а іноді дозволяти собі трохи хорошого алкоголю. Інфраструктура нашої здравниці включає все необхідне для цікавого проведення часу, вільного від лікувальних процедур. Тут Ви не тільки можете оздоровитись фізично, але зберегти в пам’яті приємні моменти людського спілкування, яке стало настільки цінним в наші дні.

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram