ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Діагностика, УЗІ, Томографія

Швидка і точна діагностика захворювань

Яким би сучасним не було лікування, воно не буде ефективним без точного встановлення діагнозу.  Щоб ви не витрачали час і гроші даремно, в санаторії «Поділля» максимум уваги приділено вдосконаленню діагностичних процедур.  Наші фахівці використовують саме високоточне обладнання для обстеження пацієнтів.  Проводяться клінічні, біохімічні, імунологічні та багато інших дослідження, що дозволяють отримати точну картину захворювання.

Після з’ясування причин хвороби, підбирається оптимальний комплекс лікувальних процедур.  Так можна успішно боротися з хронічними та важкими хворобами, домагаючись більшого ефекту в порівнянні з малоефективним самостійним лікуванням.

Мультиспіральна комп’ютерна томографія

Доступні різні види діагностики

Для визначення загального стану хворих, а також виявлення особливостей протікання хвороб, в санаторії «Поділля» обладнані кабінети комп’ютерної томографії, діє власна клініко-біохімічна лабораторія.  Широко застосовується ультразвукова діагностика (УЗД).  Всі кабінети оснащені сучасною апаратурою, що дозволяє проводити діагностику будь-яких захворювань і розладів.

Широко застосовуються способи традиційних досліджень.  Досвідчені фахівці допоможуть визначити причини погіршення самопочуття і порадять найбільш підходящий варіант комплексного лікування, зі складанням індивідуальної дієти і рекомендацій щодо організації розпорядку дня.

Клініко-біохімічна лабораторія

Сучасні технології та методи обстеження

Як показує практика, найбільш результативними методами діагностики є комп’ютерна томографія і ультразвукові обстеження.  Додатково застосовуються різні види рентгенографії, проводяться процедури електрокардіографії та енцефалографії.  Проведена томографія в поєднанні з іншими процедурами (реовазографія, холтерівське моніторування) дозволяє точно оцінити стан здоров’я пацієнта, що спростить призначення подальшого лікування.

Один з кращих в Україні кабінетів ультразвукової діагностики дозволяє виявити небезпечні патології судинної системи, визначити стадію захворювань внутрішніх органів.

Застосовуються і звичайні способи контролю здоров’я відпочиваючих, наприклад, вимірювання тиску. Все це дозволяє домогтися максимального ефекту від санаторно-курортного лікування.

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram