ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Історія

Лікувальний санаторій “Поділля” в м. Хмільник

Справжня перлина курорту Хмільник сьогодні — це санаторій “ПОДІЛЛЯ”. Він знаходиться у лісовому масиві, більшу частину якого займають хвойні породи дерев. Площа лісопарку — 10 га. На сьогодні це один із найзначніших і найвідоміших курортів з чудово розвиненою інфраструктурою лікувальної справи.

Саме тут, у тиші густого лісу, можна повноцінно відпочити і душою, і тілом, а ті відпочиваючі, які бажають покращити стан свого здоров’я, зможуть належним чином оцінити протизапальні та заспокійливі властивості радонових ванн.

Запрошуємо в перлину Поділля санаторій “Поділля”, що на Вінничині. Тут Вас чекають комфортабельні номери на любий смак і різну цінову спроможність, прекрасна лікувальна і діагностична база і найкращий, відомий не тільки в Україні, а й делеко за її межами, колектив. У нашому санаторії Ви зможете отримати слідуюче лікування: радонотерапія, грязелікування, всі види фізіотерапевтичних процедур. Підводне витягування хребта в радоновій воді, лікування в басейні гідрокінезотерапії. В санаторії функціонує перший в Україні радіоеманаторій для лікування хворих з захворюваннями легеневої і серцево-судинної систем.

Вітаємо Вас на одному із найпрестижніших українських курортів — у славному містечку Хмільник, що у Вінницькій області. Це місто є бальнеологічним курортом державного значення і займає площу у 2049,3 га. Розташоване воно на річці Південний Буг у чашовидній улоговині. Клімат в місцевості — помірно-теплий, м’який, без різких коливань температури, сприятливий для організму і відповідає “зоні комфорту”.

З 1970 року Хмільник стає відомим курортним містом, куди щороку приїзджають лікуватися понад 70 тисяч чоловік. Це було пов’язане з відкриттям поблизу міста родовищ мінеральних вод. З Києва в Хмільник у 1934 році приїхала гідрогеологічна експедиція з метою відшукати питну воду. Але видобута у центрі міста на глибині 65 м вода була несмачною, жорсткою і солонуватою.

Учених Українського науково-дослідного інституту курортології і фізіотерапії та інституту геології Академії наук України привернуло увагу джерело. Шляхом ретельних досліджень у видобутій рідині було виявлено еманації радію (радон), вільну вуглекислоту, азот, кальцій, натрій, калій, магній, марганець, залізо, гідрокарбонати, хлор, сульфати, йод, бром, сліди кобальту, аміак, смолисті речовини тощо. За складом воду віднесли до радонової, вуглекислої, гідро-карбонатно-хлоридно-кальцієво-натрієвої мінеральної води з високим вмістом марганцю, що являє собою беззаперечну бальнеологічну цінність. Згодом вчені розробили перші показання для лікування радоновою водою. Відкрилась перша невеличка водолікарня. На жаль, під час війни її було пограбовано та знищено. Своє друге народження вона пережила вже в 1944 році.

Путівку можна придбати на час перебування у 24 дні або 18 днів. Санаторій розрахований на 610 місць: до Ваших послуг одномісні, двомісні номери та номери “люкс”. Відпочиваючих обслуговують професіонали вищого класу — кандидати наук і лікарі з вищою, першою і другою кваліфікаційними категоріями. Неподалік спальних корпусів розташовані лікувально-діагностичний корпус, спортивно-оздоровчий комплекс, бальнео- та торфолікарні і клуб.

  • У зоні лісопарку розташоване озеро.
  • Раціональне харчування відпочиваючим забезпечує їдальня, у якій функціонує бізнес-зала.
  • Культурно-масову роботу проводить для відпочиваючих клуб, у якому є бібліотека, кінотеатр і танцювальна зала.
  • Кожен може приємно відпочити у зимовому саду, а у вільний від лікування час курортники мають можливість здійснити цілий ряд екскурсій.
  • Для ділових людей, які не уявляють свого життя без новітніх інформаційних технологій, є доступ до мережі Інтернет Wi-Fi.

Також на території санаторію є магазини, бар, перукарня та автостоянка. Інакше кажучи, у нас є все, що може знадобитися Вам під час відпочинку і лікування!

На даний час санаторій очолює директор Реп’ях Анатолій Григорович — досвідчений керівник і господарник. Весь свій досвід і зусилля він спрямовує на покращення лікувальної бази санаторію, впровадження новітніх ефективних методик лікування, постійне оновлення парку медичного обладнання.

Також за його керівництва санаторій постійно розбудовується: проводиться благоустрій тереторії, покращується інтер’єр корпусів, вводяться в експлуатацію номери підвищеного комфорту.

Основна мета, до якої він прагне і постійно втілює в життя — щоб кожний відпочиваючий санаторію відчував себе максимально комфортно. Щоб кожна людина, яка пройшла курс лікування – везла від нас тільки здоров’я і приємні спогади про перебування у нашому закладі.

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram