ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Лікування судин

Україна займає одне з перших у Європі місць що до серцево-судинними захворювань. Згідно з офіційною статистикою ними страждає приблизно 53% населення. Майже половина з них має артеріальну гіпертензію, наслідком якої може стати страшний інсульт.

Захворювання судин є причиною 62% смертей, і цей показник має тенденцію до зростання. Існують як об’єктивні, так і суб’єктивні причини цього. До об’єктивних відносяться аспекти способу життя сучасного жителя міста з його щоденними стресами, низькою рухливістю та шкідливими звичками.

Однак, є важливий фактор, який можна визначити, як байдуже ставлення до власного здоров’я. Навіть знаючи свій діагноз, багато людей пускають хвороба на самоплив, не займаються лікуванням судин і профілактикою хвороби. Між тим, в Україні функціонує цілий ряд прекрасних здравниць, де за цілком демократичними цінами можна поправити здоров’я і отримати заряд бадьорості на цілий рік.

Лікування судин в санаторії “Поділля”

Одним з найкращих закладів, що спеціалізуються на лікуванні серцево-судинних захворювань, є санаторій “Поділля “у м. Хмільник. В основі терапії якого — радонолікування, а в якості додаткових заходів використовуються торфолікування, бальнео- і фізіотерапія. Прийняття радонових ванн нормалізує роботу серцево-судинної системи, зокрема – знижується підвищений тиск і зменшується підвищений. Під дією м’якого іонізуючого альфа-випромінювання судини шкіри спочатку звужуються, а потім розширюються, що активізує їх тонус.

Лікування судин у санаторії

У пацієнтів, що страждають брадикардією, серцевий ритм приходить в норму, а при тахікардії він сповільнюється. Науково доведено, що радонотерапія покращує живлення серцевого м’яза, знижує частоту пульсу, збільшує хвилинний і ударний обсяг серцевого викиду, а також виробляє антиаритмічну дію. Завдяки цьому радоном можна лікувати багато захворювання судин і серця.

Лікування судин у санаторії Поділля

При яких хворобах ефективно лікування судин радоном

Радонотерапія дає гарний профілактичний і відновлювальний ефект після перенесеного інфаркту міокарда, але проводити її можна не раніше 6-8 місяців після гострого або підгострого періоду. При гіпертонічній хворобі радонолікування призначається у всіх випадках крім наявності виражених наслідків склерозу і судинних кризів. Крім того, лікування радоном надзвичайно актуально, якщо є наступні захворювання судин.

  • Міокардодистрофія;
  • Атеросклеротичний і міокардичний атеросклероз;
  • Церебральний атеросклероз в його початкових стадіях;
  • Захворювання аортального і мітрального клапанів;
  • Вроджені вади серця;
  • Судинні дистонії;
  • Ендартеріїт
  • Флебіти, тромбофлебіти та ін.

Протипоказаннями до радонолікування є порушення кровообігу вище першого ступеня, наявність ознак ендокардиту і деякі інші. Досвідчені лікарі санаторію “Поділля” підбирають для кожного пацієнта, що страждає серцево-судинними захворюваннями, оптимальний комплекс процедур і ретельно відстежують їх вплив на здоров’я. Це є гарантією того, що терапія цілющим радоном забезпечить максимально позитивний і довгостроковий ефект.

Санаторне лікування судин

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram