ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Як зміцнити імунітет

21 Січня 2022

Міцний імунітет – запорука відмінного здоров’я, бадьорості і витривалості. Аби його підтримати та захистити організм від хвороб дуже важливо вести правильний спосіб життя, берегти себе від стресів,  вживати якомога більше вітамінів, збалансовано харчуватись, частіше бувати на свіжому повітрі, більше рухатись та достатньо спати.

Добре діють на зміцнення імунітету найпоширеніші «вітамінні» смаколики, такі як мед, лимон, горіхи та сухофрукти. Один із найкращих продуктів для підсилення імунної системи – часник. Міцним антиоксидантом, антисептиком, антибіотиком, антимікробним і протизапальним агентом вважається імбир. Також відмінно підсилює імунітет вживання цитрусових та зелених листових овочів і фруктів, відвари з плодів шипшини та калини, трав’яні чаї з меліси та шавлії.  Зміцнюють імунітет і ванни з настоями лаванди, ромашки, череди…

У санаторії «Поділля» також підвищують імунітет, застосовуючи процедури, направлені на його зміцнення, покращення стану здоров’я та самопочуття загалом.

Позитивний вплив на посилення імунітету та опірності організму проти вірусів та бактерій мають мінеральні ванни, лікувальні душі та плавання у олімпійському басейні з цілющою водою. Відмінно впливає на зміцнення імунітету грязелікування торфом та аромотерапія. Створює сильну імуностимулюючу та імуномоделюючу дію і спелеотерапія – повітря, штучно насичене  природним високодисперсним сольовим аерозолем. Лікувальний масаж також діє на організм загальнозміцнююче.

Перебуваючи у санаторії  відпочивальники змінюють звичний ритм життя. Замість малорухливого способу з’являється ранкова гімнастика на свіжому повітрі, яка покращує вентиляцію легень, збільшує об’єм дихання, поліпшує насиченість киснем усього організму, що позитивно впливає на імунітет.

Скандинавська ходьба під керівництвом інструктора також сприяє більшій опірності організму до несприятливих умов зовнішнього середовища. Цей вид фізичного навантаження допомагає знизити холестерин, нормалізує артеріальний тиск, знижує глюкозу крові та інсуліну. Збільшується загальна ємність легенів та капілярне покриття, покращується робота серця.

Прогулянки цілющим хвойним лісом благотворно впливають на весь організм в цілому та захищають його від багатьох захворювань. Також високий вміст кисню допомагає організму розслабитись і відновитись, покращує сон та обмінні процеси.

І, звичайно ж, вітаміни. Раціональний і збалансований раціон у санаторії, у якому щодня містяться свіжі овочі та фрукти, – найкращі вітаміни для організму.

Слід наголосити і на тому, що аби зміцнення імунітету максимально ефективно спрацювало, пацієнтам краще відмовитись від цигарок та алкогольних напоїв, звести до мінімуму вживання цукру та солі. Бережіть себе та будьте здорові!

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram