ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Восени теплі лікувальні ванни особливо актуальні!

24 Жовтня 2023
У санаторії «Поділля» вам доступні неймовірні радонові та скипидарові ванни.
Це один із найбільш недооцінених способів реабілітації та лікування — здається, що цілющого може принести звичайна ванна? Та на відміну від лікарських засобів ванни практично не мають протипоказань, адже діють мʼяко та не створюють хімічних процесів в організмі.
Ванни, насичені радоном, корисні при захворюваннях:
— повʼязаних зі зниженням імунітету
— опорно-рухового апарату
— нервової системи
— серцево-судинної системи
— чоловічої та жіночої репродуктивних систем
— шкіри тощо.
Життєдайна радонова вода ставить людей на ноги в буквальному сенсі.
Скипидарні ванни:
— активізують капілярну мережу
— покращують живлення кровʼю всіх органів і систем
— посилюють життєвий потенціал кожної клітини
— налагоджують кисневий обмін
— омолоджують організм на клітинному рівні
Цим методом успішно лікують наслідки травм, післяопераційні спайки та рубці, підвищений артеріальний тиск, артрити й ревматизм, розсіяний склероз, катаракту тощо.
Рекомендуємо відчути живильну силу лікувальних ванн у санаторії «Поділля»!

Ванни з використанням лікувальних речовин і мінералів.

Йодобромні ванни. Для них використовується мінеральна вода з підвищеним вмістом іонів йоду і брому, які відіграють велику роль в біохімічних процесах організму. Зокрема, йод безпосередньо впливає на роботу щитовидної залози, а бром – на функціонування гіпофіза. Йодобромні ванни, призначувані в санаторії «Поділля», позитивно впливають на стан нервової та серцево-судинної системи, а також діяльність залоз внутрішньої секреції. Курс лікування знімає підвищену збудливість, головні болі, дратівливість, покращує сон і підвищує працездатність

Перлинні.

Інноваційним видом бальнеологічного лікування є і т.зв. перлинні ванни або по-іншому – аеромасаж. Сутність подібної процедури полягає у впливі дрібних пухирців повітря, що подаються через форсунки в нижній частині ванни, на тіло людини. У ході процедури здійснюється комплексний масаж тіла, завдяки чому досягається розслаблення всіх м’язів. Перлинні ванни призначаються для ліквідації функціональних розладів нервової системи, зняття стресу і перевтоми, нормалізації артеріального тиску, а також якості загальностимулюючого засобу.

Хвойні.

Для приготування хвойних ванн використовується спеціальний екстракт, вироблений з голок сосен, ялин, кедрів і інших дерев. Він містить ефірні масла, мінеральні і біологічно активні речовини, що сприятливо впливають, перш за все на дихальну і нервову систему. Крім цього лікувальний ефект хвойних ванн обумовлений температурним і ароматичним фактором. Хвойні ванни мають десенсибілізуючу, протизапальну та гіпотензивну дію.

Ми у Facebook та Instagram.
Чекаємо вас в улюбленій оздоровниці, санаторії «Поділля», що у Хмільнику на Вінниччині.
Для бронювання путівок телефонуйте
+38 067 23 23 415
Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram