ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Що робити аби зберегти здоров’я ніжок…

12 Лютого 2021


Як приємно ходити, коли наші ніжки здорові. Тому дуже важливо їх берегти. Контрастні ванни для ніг вам допоможуть у цьому. До того ж, процедура зовсім не складна, але ж яка корисна!
Контрастні ванни для ніг – це бальнеологічна процедура, яка являє собою 11 ванночок з гарячою і холодною водою. Відбувається вона занурюванням ніг у воду.
Спочатку занурюються стопи в гарячу воду температурою 36°C на 15 секунд, потім в холодну з температурою 23-22 °C всього на 5 секунд. У міру адаптації тривалість процедур і контраст гарячої та холодної води можна збільшити. Процедура завершується холодною водою, після чого ноги необхідно витерти насухо.
В результаті такого чергування температур в організмі починається потужна перебудова. Циркуляція крові посилюється, кров за рахунок цього збагачується киснем, покращується приплив крові, збагаченої киснем до клітин, які наповнюються життєвою силою. Одночасно відбувається своєрідний внутрішній масаж судин, а значить – їх очищення. Також різка зміна температур тонізує рефлексогенні зони на стопах, сприяє загартовуванню і поліпшенню кровообігу.
Такі ванночки корисні при захворюваннях опорно-рухового апарату і судин нижніх кінцівок, також допомагають зняти втому, набряки та больові відчуття.
Завдяки такій процедурі покращується стан гомілкових суглобів ніг і дрібних суглобів стопи, а також нормалізується стан різних систем організму на рефлекторному рівні.
Тому якщо ви бажаєте подарувати своїм ніжкам релакс та здоров’я, – запрошуємо до санаторію «Поділля».