ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Регулярна фізична активність – це ключик до довголіття та відмінного самопочуття.

23 Січня 2023

Фізичні вправи, такі як ходьба та заняття спортом позитивно впливають на здоров’я опорно-рухового апарату. Ви можете обрати бажаний спосіб активності (ходьба, катання на велосипеді, теніс і т.д ), якщо у Вас немає проблем із суглобами та спиною. Таким чином Ви попередите їх появу.

Але якщо вже є певні проблеми, то потрібно виконувати вправи, призначені реабілітологом. Інакше можна власноруч нашкодити здоров’ю.

Саме тому, заняття в лікувально-фізкультурному кабінеті входять в обов’язкову частину відновлення у санаторії “Поділля”. Наші спеціалісти підбирають фізичні вправи під ваші можливості та особливості організму. Також медичний персонал слідкує за правильною технікою виконання та в разі потреби допомагає виправити помилки.

Наші інструктори підберуть для вас оптимальну програму занять, розрахують інтенсивність тренувань, допоможуть відновити втрачену фізичну форму, дадуть рекомендації щодо харчування і т.д.⠀

Лікувальна фізкультура рекомендується нашими фахівцями як невід’ємна і дуже важлива частина комплексної програми лікування.

Також в нашому санаторії при лікуванні ряду захворювань хребта і болю в спині нашими сертифікованими фахівцями дуже ефективно застосовується методика лікування на тренажері «Профілактор Євмінова»

Після завершення відпочинку Ви можете самостійно виконувати вправи вдома. Таким чином Вам вдасться тримати м’язи в тонусі та завадити прогресу деяких хвороб (наприклад, остеохондрозу).

Пам’ятайте, що треба дбати про себе як на фізичному, так і на емоційному рівні. Рекомендації стосовно цього можете прочитати в статті ВІДНОВЛЕННЯ РЕСУРСНОГО СТАНУ.

Ще багато цікавої та корисної інформації на наших сторінках в Facebook  та Instagram

Чекаємо на Вас у санаторії “Поділля”
м.Хмільник, вул.Курортна 10.
8 (067) 23 23 415

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram