ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Відновлення ресурсного стану

23 Серпня 2022

Для турботи про себе та про своїх близьких потрібен моральний, емоційний та фізичний ресурс. Людина має бути здоровою в усіх планах. Ми маємо пам’ятати про відпочинок, а не лише стрімголов заробляти-заробляти-заробляти гроші на життя. Потрібно навчитися турботи про себе, найперше. І тоді ви зможете потурбуватися про оточуючих та досягати своїх цілей.

Дбати про себе потрібно на різних рівнях:
– на фізичному: поїсти, поспати, дати собі відпочити, якщо втомився, сходити на масаж, корисна фізична активність для наповнення себе силами та витривалістю, а не для виснаження, погуляти у парку або поїхати на відпочинок у санаторій,
– на емоційному: захищати себе від небажаного токсичного спілкування, заводити нові корисні знайомства, знаходитися в оточенні людей, які вас будуть “штовхати” до здійсненні ваших бажань і досягнення ваших потреб; хваліть себе, дякуйте собі, радійте будь-яким своїм досягненням, навіть якщо недотягуєте до свого ідеалу, живіть, не копіюючи інших людей.

Турбота про себе тісно пов’язана з якістю нашого життя. Коли ми самі впливаємо на себе, оточення як активний діяч, а не чекаємо, що про нас подбають і дадуть нам те, чого ми потребуємо. Чим більше піклуємося про себе і своє життя, тим якіснішим і усвідомленішим воно стає.

Санаторій “Поділля” стане вам добрим помічником у турботі про себе та наповнення силами. У нас ви зможете обстежитися, пролікуватися, відпочити тілом і душею:

в санаторії «Поділля» особлива увага приділяється діагностичним процедурам та лабораторним дослідженням, що дозволяють отримати точну картину стану здоров’я
бальнеологічні процедури із застосуваням радонових вод, басейн, ванни, душ Шарко…
SPA-комплекс для справжнього релаксу
широкий спектр фізіотерапевтичних процедур
комфортабельні номери
смачні страви з екологічних продуктів
свіже чисте повітря масиву хвойного лісу, де розташований санаторій
ваш турботливий медичний персонал, який зробить усе необхідне задля того аби ви повернувшись додому здоровими.
Запрошуємо до улюбленої оздоровниці, санаторію “Поділля”, що у Хмільнику на Вінниччині.

Для бронювання путівок телефонуйте: +38 067 23 23 415

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram