ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Підводне витягування хребта: ефективна процедура для поліпшення вашого здоров’я.

1 Листопада 2023
У сучасному світі багато людей стикаються з різними проблемами спини та хребта. Сидячий спосіб життя, неправильна постава і фізичне навантаження можуть спричинити деформації хребта та біль у спині.
Санаторій «Поділля» пропонує ефективний метод відновлення здоров’я спини – підводне витягування хребта. Процедура проводиться за допомогою спеціального обладнання та теплої мінеральної води, під час якої пацієнт занурюється в спеціальний басейн з мінеральною водою, під наглядом кваліфікованого спеціаліста. В процесі процедури використовується помірний вантаж на хребет, який сприяє розтягуванню хребта і покращенню кровообігу в цій області. Такий комплексний підхід сприяє відновленню структури хребта і полегшує біль.

Основні показання для підводного витягування хребта:

Сколіоз та інші деформації хребта: підводне витягування допомагає вирівняти спину і покращити положення хребців.

Міжхребцева грижа незалежно від локалізації: ця процедура сприяє зменшенню тиску на диски і полегшенню болю, пов’язаного з грижею.

Радикуліт: підводне витягування може поліпшити кровопостачання до уражених нервових корінців, що призводить до зменшення болю.  Допомагає зняти біль та навантаження на поясничний відділ хребта.

Внаслідок процедури підводного витягування хребта відновлюється нормальне положення хребців, нормалізується стан нервових закінчень і судин. Пацієнт перестає відчувати дискомфорт і біль, повертає собі гарну поставу та якість життя. Після курсу процедур у санаторії “Поділля” багато пацієнтів відзначають значний приріст мобільності та зменшення болю в області спини.
Ми у Facebook та Instagram.
💛 Чекаємо вас в улюбленій оздоровниці, санаторії «Поділля», що у Хмільнику на Вінниччині.
Для бронювання путівок телефонуйте
+38 067 23 23 415
Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram