ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Цукровий діабет. Ускладнення.

7 Вересня 2023
Цукровий діабет є однією з найпоширеніших ендокринних хвороб на планеті. Ним страждають близько 2% населення Землі незалежно від віку, причому кожні 15 років кількість хворих подвоюється.
Найбільш серйозні ускладнення пов’язані з порушенням обміну цукрів. Вони проявляються в судинних патологіях, викликаючи т.зв. метаболічний синдром. Ураження судин можуть виникати в різних органах. При декомпенсованому діабеті нерідко виникає ретинопатія – ураження судин сітківки очей, яке може привести до сліпоти. Інше небезпечне ускладнення цукрового діабету – нефропатія, яку викликає деградація судин і капілярів нирок. На її тлі може виникнути артеріальна гіпертензія та хронічна ниркова недостатність. При діабетичній ангіопатія пошкоджуються стінки судин серця і нижніх кінцівок, а при енцефалопатії страждають судини головного мозку. В тій чи іншій мірі ці та інші ускладнення є у більшості хворих діабетом і вимагають регулярного профілактики.
Щоб покращити здоровʼя українців, медичний персонал санаторію «Поділля» успішно займається профілактикою ускладнень цукрового діабету.
Поширені ускладнення цукрового діабету:
судинні патології по всьому тілу
– ретинопатія — ураження сітківки очей
– нефропатія — деградація судин і капілярів нирок
– артеріальна гіпертензія
– хронічна ниркова недостатність тощо.
Найважливішим аспектом профілактики ускладнень діабету є підтримання належного рівня цукру в крові.
збалансоване харчування
–  цілющі радонові ванни
–  помірні фізичні навантаження у спортзалі
–  фізіопроцедури
–  плавання у басейні
–  прогулянки хвойним лісом
–  життя без тютюнопаління.
У Санаторії “Поділля” ви зможете пройти необхідні дослідження та отримати правильне харчування і навантаження фізичними вправами. Наше харчування розроблено з дотриманням усіх профілактичних вимог, продукти не містять пестицидів, натуральні і від перевірених постачальників. Вода в нас зі своєї свердловини і також перевірена.
Мы в Facebook та Instagram.
Чекаємо вас в улюбленій оздоровниці, санаторії «Поділля», що у Хмільнику на Вінниччині.
‌Для бронювання путівок телефонуйте
+38 067 23 23 415
Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram