ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Бронхо-легенева система

Лікування бронхів та всіх захворювань органів дихання

До 80% всіх захворювань припадає на патології органів дихання. Більшість з них, зрозуміло, складають банальні ГРЗ і ангіни, однак наприкінці ХХ, початку ХХІ століття медики відзначають різкий стрибок таких серйозних захворювань, як бронхіальна астма, хронічна обструктивна хвороба легенів і різні види пневмоній. Багато в чому така ситуація пов’язана зі зниженням імунітету жителів планети, особливо городян.

Це призводить до підвищення чутливості дихальної системи до патогенних факторів і сприяє розвитку запальних захворювань. Не варто скидати з рахунків і погіршення екологічного середовища, яке в наші дні рясніє алергічними факторами. Недостатнє і несвоєчасне лікування бронхів і легенів призводить до розвитку хронічних захворювань, які вимагають серйозної і тривалої терапії.

Як уникнути захворювань органів дихання

Бронхолегенева система має досить серйозні механізми захисту, завданням яких є попередження людини про початок патологічних змін в організмі. Крім того, чхання і кашляння видаляють з дихальних шляхів слиз, пил і чужорідні тіла. Однак такого захисту, звичайно недостатньо для того, щоб не проводити серйозне лікування бронхів і легенів, слід подбати про їх здоров’я превентивно. Хорошим профілактичним засобом є регулярні прогулянки на свіжому повітрі або хоча б провітрювання приміщення.

Слід також відмовитися від куріння і зловживання алкоголем. Тютюновий дим пошкоджує тканини бронхів і легенів і нерідко провокує онкологічні захворювання органів дихальної системи. Надмірне вживання спиртних напоїв пригнічує імунітет і організм стає беззахисним перед атаками мікроорганізмів і вірусів, що викликають інфекційні захворювання. Для профілактики бронхолегеневих захворювань дуже корисно займатися дихальною гімнастикою і практикувати носове дихання.

Лікування бронхо-легеневої системи у санаторії Поділля

Лікування бронхів і легенів у санаторно–курортних закладах

Санаторно-курортне лікування показано людям, що мають хронічні захворювання органів дихання, при стиханні гострого процесу, а також, якщо хвороба знаходиться в стадії ремісії. Основними курортними факторами є бальнеотерапія, кліматотерапія, грязелікування, фізіотерапія, особливо корисно, коли в оздоровчому закладі є їх поєднання.

Саме такий комплекс представлений в санаторії “Поділля”, де чудовий лісостеповий клімат поєднується з цілющими радоновими джерелами. Курорт розташований в лісовому масиві з переважанням дерев хвойних порід. Вони виділяють особливі летючі речовини, фітонциди, що володіють протизапальною, десенсибілізуючою і антисептичною дією. Остання дуже важливо для людей, які страждають на хронічні інфекційні захворювання бронхо-легеневої системи.

Лікування бронхо-легеневої системи у санаторії Поділля

Не менш ефективне лікування бронхів і легенів дають радонові ванни. Вони особливо корисні для пацієнтів, які страждають алергійним варіантом бронхіальної астми. Радон сприяє збільшенню вмісту в крові абсолютної і відносної кількості Т-лімфоцитів, зменшенню числа еозинофілів, що підвищує імунокомпетентність організму. Радонові ванни і інгаляції також призначаються при наявності торпідного запалення органів дихання, оскільки вони мають виражену протизапальну дію.

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram