ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Здоровий хребет – основа здоров’я

14 Червня 2021

Здоровий хребет – запорука активного життя навіть у глибокій старості, не кажучи про гарну фігуру та прекрасне самопочуття. Він тісно пов’язаний зі всіма органами та системами нашого організму, тому дуже важливо слідкувати за здоров’ям своєї спини. На жаль, ми розуміємо це лише тоді, коли відчуваємо біль. Причиною болю можуть бути різні захворювання: остеохондроз,  артроз, сколіоз, міжхребцеві грижі, протрузії дисків, деформація хребта тощо. Тому лікування та профілактика захворювань хребта надзвичайно важливе та завжди актуальне.

Усі відділи хребта, грижі та інші захворювання спини успішно лікують у санаторії «Поділля». Ця оздоровниця вважається однією з найкращих в Україні, яка спеціалізуються на лікуванні хвороб хребта. Тут працюють висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом, призначають терапію зважаючи на вік, стадію захворювання та індивідуальні особливості кожного пацієнта. Завдяки комплексному застосуванню радонотерапії, торфолікуванню і мануальним процедурам, наші відвідувачі отримують помітні позитивні поліпшення в організмі.

Основа лікувальних процедур  при захворюваннях опорно-рухового апарату – радонова вода.  Вона призупиняє хворобу на тривалий період часу і має знеболюючу, протизапальну дію. Радонові ванни – відмінний засіб в боротьбі з остеопорозом, радикулітом і багатьма іншими захворюваннями хребта. Окрім того, радонова вода значно покращує  імунітет, кровообіг і нервово-м’язову провідність, стимулює роботу залоз внутрішньої секреції та відновлює багато інших функцій організму.

Позитивний вплив під час лікування хребта має і торф. Це чудова альтернатива медикаментам, до того ж, працює краще, швидше та ефективніше, без шкоди для інших органів і систем організму. Торфолікування застосовують у вигляді аплікацій або ванн, в яких торф розводять мінеральною водою. Цілющі торф’яні процедури покращують харчування тканин, відновлюють функціонування нервової системи, поліпшують кровообіг та підвищують тонус всього організму. Після їх використання покращення спостерігається у 90% відпочиваючих.

Масаж – ще одна процедура, яка діє ефективно під час лікування хвороб хребта в санаторії “Поділля». Після курсу масажу відпочиваючі позбуваються болю в спині, який пов’язаний з остеохондрозом, радикулітом або з грижами міжхребцевого диска. Крім того, спина – найбільша рефлексогенна зона: роблячи масаж від потилиці до поясниці можна впливати на різні внутрішні органи людини і таким чином приводити їх в тонус. Так, масаж впливає на лімфатичну, кістково-м’язову, кровоносну системи, а також на психоемоційний фон.

Відпочиваючих санаторію «Поділля» оздоровлюють і за допомогою підводного витягування хребта. Суть цієї процедури полягає в тому, що під дією навантаження знімається спазм м’язів, зменшується навантаження на міжхребцеві диски, усувається зміщення хребців, випрямляється хребетний стовп.

Безсумнівна користь для хребта – басейн. Під час лікувального плавання хребетний стовп вирівнюється, дозволяючи усунути будь-які запалення та біль. Багаторічна практика доводить, що при грижі хребетного диска вправи в басейні є одним з найбільш ефективних методів відновити працездатність в найкоротші терміни.

Прогулянки хвойним лісом також позитивно впливають на хребет. Прогулюючись лісними стежками і насолоджуючись співом пташок, вдихаючи на повні груди неймовірно цілюще повітря, відвідувачі не лише отримують насолоду та розслаблення, але й змушують працювати опорно-руховий апарат, а це також позитивно впливає на їхнє самопочуття.

Комплекс цих та ряд інших лікувальних заходів гарантує чудовий ефект. В цьому переконалися сотні тисяч людей, які щороку відвідують санаторій “Поділля”.

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram