ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Захворювання хребта

23 Серпня 2022

Хребет – один з важливих органів у тілі людини. І з цим не посперечаєшся! Біль у спині може бути як наслідком тяжкої праці, так і невпинного офісного життя. Здавалося б, сидиш собі та й сидиш, нічого важчого папку з паперами не піднімаєш. Але ж ні, бо й тут багато підводних каменів. Давайте розглянемо, чим же небезпечна офісна робота для вашого хребта.

Офісного працівника підступно чекають 3 основних види болю в спині:
– Фіброміалгія – хронічний симетричний м’язово-скелетний біль. Виникнення цього болю на сьогодні до кінця не вивчено, але точно можна сказати, що фіброміалгія збільшується при нестачі фізичної активності та надлишку стресу.
– Міозит – це ураження м’язів запального характеру. Причини цього болю можуть бути кондиціонери та протяги, а також тривале перебування в одній позі. Полегшити біль можна, забезпечивши спокій запальним м’язам і запобігши спазму, за кілька днів можна уникнути можливих ускладнень.
– Радикулопатія – синдром, пов’язаний із запаленням або защемленням корінців спинного мозку. Розвивається цей синдром при гіподинамії чи збільшених фізичних вправах. Тут обов’язкові спокій та негайна консультація невролога.
– Остеохондроз шийного, грудного та/або поперекового відділів хребта. Це поступове руйнування тканин хребта в результаті дегенеративно-дистрофічних процесів. Захворювання вражає міжхребцеві диски, тіла хребців, суглобові поверхні і зв’язковий апарат хребта.

Отже, щоб не доводити свій хребет до гострих хворобливих станів і не відчувати дискомфорту в спині, можна дати кілька порад офісним працівникам для профілактики цих хвороб:
– вставайте з-за столу кожні півгодини;
– під час телефонних переговорів намагайтеся ходити;
– за столом витягуйте руки та шию;
– пийте достатню (2-3 літри на день) кількість води та приймайте підібрані лікарем вітаміни та препарати для кісток та суглобів;
– і не лініться робити ранкову зарядку, виконуючи вправи для гнучкості та зміцнення м’язів.

Також зверніть увагу на робоче місце!
– Робоче місце офісного працівника має має бути обладнане зручним кріслом, відрегульованим під кожну людину індивідуально та мати підголівник.
– Ні в якому разі не сидіть у позі “нога на ногу”. Ноги мають бути розташовані під прямим кутом і між ними та краєм крісла має вміщуватися кулак.

Вставайте з місця час від часу та робіть гімнастику протягом декількох хвилин для спини:
– потягніться,
– зробіть кілька нахилів,
– зробіть кілька присідань,
– розправте плечі.

Сидячи за столом розминайте ноги:
– ставте поперемінно на п’яту та на носок,
– крутіть ступні в різних напрямках.

Поза офісом займайтеся:
– плаванням,
– фітнесом,
– будь-яким видом спорту, який вам подобається.

І ще, одна з головних умов здорового хребта, здорового організму та здорової психіки – хоча б раз на рік проходити оздоровлення в санаторії.

Люди, які регулярно проходять оздоровлення в санаторії “Поділля” мають прекрасне самопочуття та не відчувають болю і дискомфорту у спині.

Саме тому при плануванні санаторно-лікувального відпочинку, зупиніть свій вибір на нашій оздоровниці.

Лікування захворювань хребта у нас проходить комплексно із застосуванням:
– радонових ванн або підводного витягування хребта у радоновій воді
– комп’ютерної тракціїхребта
– плавання в олімпійському басейні
– фізіотерапевтичних процедур
– лікувальної фізичної культури
– масажів.
У нас ви знайдете різні види терапії, які будуть корисні не лише для хребта, але й для усього організму. Наше повітря очищене самою природою, оскільки санаторій розташований у сосновому лісі.

Чекаємо на вас у Санаторії “Поділля”!
Ваше здоров’я лише у ваших руках!

Для бронювання путівок телефонуйте: +38 067 23 23 415

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram