ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Лікування суглобів

Лікування захворювань суглобів

Лікування болю в суглобах і їх розповсюдених хвороб є однією з найскладніших задач сучасної медицини. Незважаючи на всі досягнення фармакології лікування ревматизму, артриту, артрозу, хвороби Бехтерева та інших захворювань може розтягуватися на довгі роки. Це пов’язано з тим, що в суглобових і хрящових тканинах має місце уповільнений кровообіг і лікувальні препарати, що разносяться плином крові, доходять туди в недостатніх кількостях.

Поряд з цим, суглоби є органами-пастками, де активно накопичуються кристали солей, присутні в крові і лімфі.

Також у сполучних тканинах досить активно розмножуються хвороботворні мікроорганізми, що викликають інфекційні захворювання суглобів. Нерідко лікування болю в суглобах зводиться до прийому сильнодіючих знеболюючих, які несуть тимчасове полегшення, заодно руйнуючи організм.

Системне лікування болю в суглобах

Належна терапія захворювань суглобів базується на ліквідації їх причин, а також застосування процедур, які відновлюють хрящову і кісткову тканину. Для зняття симптомів призначається комплексне медикаментозне лікування. Зазвичай у нього входить прийом антибіотиків (якщо захворювання носить інфекційних характер), протизапальні, імуностимулюючі препарати, глюкокортикостероїди і анальгетики.

лікування суглобів

Одночасно призначається дієта, багата вітаміном С, з обмеженням вживання солі і рідини. У лікуванні ревматизму та інших захворювань суглобів широко застосовується фізіотерапія – електрофорез, прогрівання УВЧ-установками і т.п. Особливе значення має санаторно-курортне лікування в установах, що спеціалізуються на профілактиці хвороб опорно-рухового апарату.

Лікування болю в суглобах радоном в санаторії “Поділля”

Захворювання суглобів чудово лікуються радоновими ваннами в комплексі з торфотерапією і масажем. Санаторіїв, де застосовують всі три методи, дуже мало в силу того, що радонові джерела є великою рідкістю. У Росії визнаними центрами радонотерапії є алтайська Белокуриха і північнокавказький П’ятигорськ, в Чехії – курорт Яхимов, в Україні – м. Хмільник. Саме тут в 1973 р. відкрився санаторій “Поділля”, в якому за більш як сорокарічну історію його роботи поправили здоров’я близько 500 тис. осіб.

лікування суглобів в санаторії Поділля

Головним елементом лікування хвороб суглобів тут є прийняття радонових ванн. Радонотерапія базується на опроміненні пацієнтів слабким потоком альфа-частинок, що випускаються радоном. При цьому не варто побоюватися страшного слова “радіація” – доза опромінення за весь курс лікування не перевищує половини того, що людина отримує при звичайному рентгенівському дослідженні. Іонізуюче випромінювання стимулює практично всі системи організму, що позитивно позначається на стані суглобів.

Завдяки протизапальний ефект досягається природне знеболювання пошкоджених суглобів. Активізується імунна система, за рахунок чого організм ефективніше бореться з бактеріями і вірусами. Це особливо важливо при інфекційному характер захворювань, наприклад, при інфекційному ревматизмі. У комплексі з торфолікуванням, масажем і фізіопроцедурами, радонотерапія дає чудові результати в боротьбі з хворобами суглобів.

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram