ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Лікування хребта

Лікування захворювань хребта

Хребет грає найважливішу роль у здоров’ї людини. Від нього залежить фізична витривалість, а також стан внутрішніх органів, оскільки саме хребет утримує їх у відповідних місцях. Хвороби хребта ведуть не тільки до болів в спині, але і до патологій багатьох систем організму, які їм іннервуються. Саме тому такі недуги, як остеохондроз, радикуліт, сколіоз, кіфоз, хвороба Бехтєрєва і інші можуть стати причиною дуже серйозних хвороб, на перший погляд, ніяк не пов’язаних зі станом хребета.

На жаль, відхилення в роботі цього органу мають 75% дорослого населення України та інших європейських країн. Таким чином, лікування захворювань хребта та їх профілактика надзвичайно актуальні. Для санаторію “Поділля” даний напрямок є одним із пріоритетних. Завдяки комплексному застосування радонотерапії, торфолікування і мануальних процедур наш заклад набув репутацію одного з найкращих в Україні санаторіїв, що лікують хвороби хребта.

Лікування захворювань хребта радоновими ваннами

Позитивний ефект радонотерапії при захворюваннях опорно-рухового апарату базується на комплексному впливі радону на системи організму. Лікування хвороб хребта здійснюється шляхом прийняття радонових ванн. Близько 2% радону, що міститься у ванні, проникає через шкіру і викликає звуження судин, що чергується з їх розширенням, а також цілий ряд інших ефектів. Вони пов’язані з інтенсивною дією на нервово-м’язову, кісткову, серцево-судинну і інші системи організму.

На практиці це виражається в протизапальну та знеболюючому ефекті, викликає зниження артеріального тиску і чутливость периферичних рецепторів. Крім того, радон покращує імунітет, кровообіг і нервово м’язову провідність, стимулює роботу залоз внутрішньої секреції, відновлює багато функцій організму.

Радонотерапія призначається людей, що пережили травми, пов’язані з переломами й ушкодженнями суглобів, оскільки активізує кальцієвий обмін і сприяє відновленню хрящової тканини. Ванни – чудовий засіб в боротьбі з остеопорозом, радикулітом, і багатьма іншими захворюваннями хребта.

Лікування захворювань хребта торфом

Механізм торфолікування хвороб опорно-рухового апарату складається з трьох компонентів – механічного, температурного і біохімічного. Комплекс таких впливів забезпечує розсмоктуючий і протизапальний ефект.

Порівняно з іншими методами грязелікування, торфотерапія дає менше навантаження на організм. Вона застосовується у вигляді аплікацій або ванн, в яких торф розводиться мінеральною водою.

Подібна фізіотерапія є одним з найбільш ефективних способів лікування невритів, невралгій, хвороб суглобів, наслідків травм хребта і кінцівок. Нерідко торф’яні процедури призначаються в комплексі з радонолікуванням або окремо, коли до лікування радоном є протипоказання. В результаті їх проведення поліпшення спостерігаються у 90% відпочиваючих.

Мануальне лікування захворювань хребта

Третім основним напрямком терапії хвороб хребта в санаторії “Поділля” є масаж. Він є традиційним і найбільш поширеним методом, за допомогою якого багато людей позбуваються від болю в спині, пов’язаних з різними захворюваннями. Зокрема, мова йде про остеохондрози, радикуліти або, наприклад, грижі міжхребцевого диска.

Крім того, мануальна терапія призначається людям, що страждають викривленням хребта, невралгічними і багатьма іншими захворюваннями. У сукупності з радонотерапією і торфолікуванням мануальні процедури гарантують чудовий ефект, у чому змогли переконатися сотні тисяч людей, які в різні роки відвідали санаторій “Поділля”!

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram