ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Вода з власної свердловини — один з китів нашої автономності.

20 Листопада 2023

Вода – основне джерело життя. Її якість відіграє ключову роль у підтримці нашого здоров’я. Одним з унікальних джерел, які заслуговують на увагу, є вода зі власної свердловини санаторію «Поділля», яка належить до гідрокарбонатно-хлоридно-сульфатного виду.

Вона багата натрієм, магнієм, кальцієм та калієм, елементами, які відіграють важливу роль у регуляції водного балансу та обміну речовин в організмі людини. Ці мікроелементи сприяють зміцненню кісток, покращенню роботи серцево-судинної системи та загальному тонусу організму.

Одним із важливих якостей води є її приємний смак. Це особливо важливо з огляду на те, що приємний смак води може стати додатковим стимулом для щоденного вживання необхідного об’єму рідини.

Натрій та калій допомагають підтримувати баланс води в організмі, беруть участь у передачі нервових імпульсів та підтримують нормальне функціонування м’язів. Магній відіграє ключову роль у роботі серцево-судинної системи, а кальцій та калій сприяють зміцненню кісток та зубів.

Наші гості завжди забезпечені чистою та свіжою питною водою, котру також можна використовувати для ванн та технічних цілей. Та найкраще водичка підходить для відновлення організму після стресів та тривалих фізичних навантажень.

Склад неодноразово перевірений, тому ми впевнено пропонуємо її людям будь-якого віку.

Ми у Facebook та Instagram.

Чекаємо вас в улюбленій оздоровниці, санаторії «Поділля», що у Хмільнику на Вінниччині.
Для бронювання путівок телефонуйте
+38 067 23 23 415
Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram