ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Йодобромні ванни

Ванни з використанням лікувальних речовин і мінералів

Ключевим лікувальним фактором санаторію «Поділля» є радонотерапія. Однак методи оздоровлення в нашому закладі, зрозуміло, не обмежуються даним напрямком. У рамках бальнеологічних процедур пацієнтам здравниці може бути призначений широкий спектр різноманітних ванн з використанням мінеральної води та різноманітних цілющих речовин. Це дозволяє формувати максимально ефективний курс лікування, в якому радонотерапія гармонійно поєднується з хвойними, йодобромними, перлинними, лужними, лавандовими і багатьма іншими видами ванн. Вони призначаються з урахуванням діагнозу та індивідуальних особливостей організму відпочиваючих.

Йодобромні ванни у санаторії Поділля Хмільники

Йодобромні ванни

Одним з порівняно нових методів бальнеотерапії є йодобромні ванни. Для них використовується мінеральна вода з підвищеним вмістом іонів йоду і брому, які відіграють велику роль в біохімічних процесах організму. Зокрема, йод безпосередньо впливає на роботу щитовидної залози, а бром – на функціонування гіпофіза. Йодобромні ванни, призначувані в санаторії «Поділля», позитивно впливають на стан нервової та серцево-судинної системи, а також діяльність залоз внутрішньої секреції. Курс лікування знімає підвищену збудливість, головні болі, дратівливість, покращує сон і підвищує працездатність. Йодобромні ванни призначаються при недугах центральної нервової системи, для лікування травм і пошкоджень опорно-рухового апарату, ендокринних і запальних захворювань.

Перлинні ванни

Інноваційним видом бальнеологічного лікування є і т.зв. перлинні ванни або по-іншому – аеромасаж. Сутність подібної процедури полягає у впливі дрібних пухирців повітря, що подаються через форсунки в нижній частині ванни, на тіло людини. Терапевтичний ефект обумовлений їх механічним впливом на шкіру, а також різницею між температурою води (+35-37 С) і повітря в бульбашках (+15-20 С). У ході процедури здійснюється комплексний масаж тіла, завдяки чому досягається розслаблення всіх м’язів. Перлинні ванни призначаються для ліквідації функціональних розладів нервової системи, зняття стресу і перевтоми, нормалізації артеріального тиску, а також якості загальностимулюючого засобу.

 

Хвойні ванни

Для приготування хвойних ванн використовується спеціальний екстракт, вироблений з голок сосен, ялин, кедрів і інших дерев. Він містить ефірні масла, мінеральні і біологічно активні речовини, що сприятливо впливають, перш за все на дихальну і нервову систему. Крім цього лікувальний ефект хвойних ванн обумовлений температурним і ароматичним фактором. Роздратування нюхового центру приємним запахом викликає емоційний підйом і підвищує загальне самопочуття. Хвойні ванни мають десенсибілізуючу, протизапальну та гіпотензивну дію.

Інші види ванн

Відпочиваючим в санаторії «Поділля» можуть бути призначені різні види ванн, з урахуванням особливостей здоров’я. Зокрема, широко застосовуються ванни з мінеральних вод. Наприклад, лужні ванни з використанням гідрокарбонату натрію застосовуються для лікування і профілактики шкірних захворювань, а марганцеві ванни в якості бактеріостатичної і протизапальний засіб. Гірчичні ванни призначаються пацієнтам, що страждають хронічною пневмонією та іншими захворюваннями бронхолегеневої системи, а також для нормалізації артеріального тиску. Лавандові ванни є прекрасним засобом від варикозного розширення вен, вегетосудинної дистонії, радикуліту, остехондроза та інших захворювань опорно-рухового апарату. Досвідчені лікарі нашої здравниці після ретельного діагностування пацієнта призначають оптимальних курс бальнеологічних процедур, що гарантує довгостроковий позитивний ефект.

Йодобромні та хвойні ванни у санаторії

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram