ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

ТОЧНА ДІАГНОСТИКА – ЗАПОРУКА ЕФЕКТИВНОГО ЛІКУВАННЯ

13 Травня 2021

Можливості медицини розвиваються стрімкими темпами. І щоразу вони дозволяють пролікувати прояви багатьох гострих та хронічних недуг.

Але ефективність лікування завжди є високою тоді, коли проведено точну діагностику і, відповідно, призначено дієві процедури та препарати для оздоровлення.

Лабораторна діагностика сьогодні займає одне з найважливіших місць у медицині, особливо у клінічній практиці.

Для того, щоб забезпечити максимально ефективне лікування, для відпочиваючих у  санаторії «Поділля» функціонує сучасна клініко-діагностична лабораторія.

Її очолює лікар-лаборант вищої категорії Тетяна Петрівна Вербицька. У лабораторії проводяться загально-клінічні аналізи, які у теперішній час особливо необхідні для людей, котрі перехворіли на COVID-19.

Під час проведення загального аналізу крові особлива увага звертається на підрахунок лейкоцитарної формули, а особливо на підрахунок лейкоцитів, тромбоцитів, лімфоцитів.

Наша лабораторія оснащена сучасним обладнанням, яке дозволяє з максимальною точністю отримати результати аналізів для дослідження загального стану та встановлення діагнозу.

Всі відпочиваючі, за необхідності та бажання, можуть всебічно обстежитись за допомогою біохімічного аналізатора «Humalyzer» виконується широкий спектр біохімічних аналізів: трансамінази, визначення сечової кислоти, загального кальцію, загального білку крові, загального холестерину, тригліцеридів, глюкози тощо.

Отримані при цьому результати переказують динаміку розвитку патологічного процесу, а також ступінь ефективності лікування.