ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Санаторій «Поділля» долучився до фестивалю «Золотий птах» та подарував путівки на лікування діткам з особливими потребами

18 Травня 2021

Огорнути добром, подарувати радість діткам, примножити миті щастя  – найприємніша місія.

Санаторій «Поділля» вже вкотре допомагає організаторам благодійного заходу «Золотий птах».

Цього року VІ Міжнародний пісенний фестиваль-конкурс «Золотий птах» для дітей та молоді з особливими потребами через карантин пройшов онлайн.

Засновниками та організаторами Фестивалю-конкурсу є ГО «Центр «Культурна стратегія – XXІ»», ТМ «RUTA», КЦ  «Галерея – XXІ», РЦСМ «Арт Шик», Департамент культури Вінницької міської ради, Управління культури та креативних індустрій Департаменту гуманітарної політики Вінницької ОДА. Іноземний партнер Фестивалю-конкурсу –  Фонд ініціатив для людей з обмеженими можливостями «PRO OMNIBUS» (Республіка Польща).

Окрім конкурсантів з України висловили бажання прийняти участь у Фестивалі й учасники з Польщі та Грузії. Цього року учасників Фестивалю більше, їх 26 замість традиційних 20. Вони були поділені за двома віковими категоріями:  10-15 років та 16-23 роки.

Переможців  Фестивалю-конкурсу в кожній віковій категорії (І, ІІ, ІІІ місця, та Гран-прі) було нагороджено дипломами Фестивалю-конкурсу, грошовими преміями і подарунками. А також нагороджено ще 10 лауреатів. Окрім того володар «Гран – прі» та два переможці за запрошенням Фонду ініціатив для людей з особливими потребами «PROOMNIBUS» візьмуть участь у щорічному пісенному фестивалі для молоді з особливими потребами «Чехочинські творчі зустрічі» у Польщі.