ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

ПРАЦІВНИКИ САНАТОРІЮ “ПОДІЛЛЯ” ВАКЦИНУВАЛИСЬ ПРОТИ COVID-19

9 Вересня 2021

Ніщо не зможе захистити нас від COVID-19 ефективніше, ніж щеплення. Працівники санаторію «Поділля» з великою відповідальністю ставляться до свого здоров’я та здоров’я своїх відпочиваючих. Тому вчора 8 вересня вони вакцинувалися.

Перед вакцинуванням лікарі ЦПМС оглянули усіх робітників та дали відповідні рекомендації. Кожен міг обрати вакцину за власним бажанням – Pfizer, CoronaVac Moderna чи AstraZeneca.

До речі, вакцинуватися можуть за бажанням і відпочиваючі санаторію «Поділля». Після отримання першої дози, другу без жодних проблем ви зможете отримати за місцем свого проживання.
Працівники санаторію «Поділля» вважають, що вакцина – найкращий спосіб захиститися від хвороби. Це безпека як для себе, так і для гостей оздоровниці.

В санаторії створені безпечні умови і можливості для відпочиваючих, вживаються всі необхідні протиепідемічні заходи, а після вакцинації працівників куточок здоров’я став максимально безпечним для відпочинку та постковідної реабілітації, зокрема.Оздоровлення у санаторії «Поділля» – це завжди мудре рішення. Приїжджайте до нас, тут безпечно і комфортно, а головне – ми знаємо, як повернути ваш дорогоцінний скарб – здоров’я.

+38 067 23 23 415

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram