ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Найкращий санаторій Хмільника

14 Січня 2021


Справжня перлина туристичної Вінниччини – місто Хмільник. Тут ніби сама природа посприяла, аби утворилась така неймовірно курортна зона, в якій налічується аж сім чудових оздоровниць та одним з кращих безперечно, є санаторій «Поділля». Саме він славиться своєю потужною лікувально-діагностичною базою, джерелами радонових мінеральних вод, привітністю персоналу та мальовничою природою.
Санаторій «Поділля» розташований серед великого лісового масиву в екологічно чистій зоні. Потрапивши сюди, ви неодмінно поєднаєте корисне з приємним, адже соснове повітря – це справжній скарб, насичений фітонцидами. Прогулянки в сосновому лісі покращать ваш ослаблений імунітет, хвойне повітря допоможе нормалізувати роботу нервової системи та налагодить роботу дихальних шляхів. І це ще не все! Хвойний ліс – це джерело вітамінів груп В, Е, К. А вітаміну С у ньому більше, ніж у лимонах. Ефірна олія хвої має протизапальні та заспокійливі властивості, тому відпочинок у цілющому лісі позбавить вас від стресу, депресії, психологічних навантажень. Завдяки насиченому ефірними оліями, озоновому та очищеному повітрю, ви заспокоїтесь і просто релаксуватимете.
Санаторій «Поділля» має широкий медичний профіль: завдяки різноманітним оздоровлюючим факторам тут лікують десятки складних хвороб. Завітавши у куточок здоров’я, вам допоможуть у лікуванні хребетного стовпа, суглобів, судин, нервової і бронхолегеневої систем, при ускладненнях діабету, дерматології та багато іншого.
За останні роки в санаторії «Поділля» поліпшили своє здоров’я десятки тисяч українців та іноземних гостей. Близько 90% – постійні клієнти, котрі повертаються сюди традиційно знову і знову. Є і такі відпочивальники, які приїздять сюди уже понад 20 років поспіль! Усім неймовірно подобається цілющий оазис здоров’я в «Поділлі», адже на них завжди чекає з добром у серці та посмішкою в очах чуйний персонал, увага та повага, якісне лікування та цілюща радонова водиця. Оздоровившись у санаторії та зміцнивши імунітет, відвідувачі отримують потужний заряд енергії та позитиву на рік вперед і, звісно, невичерпне бажання повернуться сюди знову.