ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Методи діагностики

Найсучасніші методи лікування не принесуть успіху без точного встановлення діагнозу. Саме тому особливу увагу в санаторії «Поділля» приділяється вдосконаленню методів діагностики. Головним завданням є виявлення індивідуальних особливостей здоров’я наших відпочиваючих і підбір найбільш раціонального комплексу лікувальних процедур. Для цього досвідчені фахівці здравниці проводять клінічні, імунологічні, біохімічні та інші дослідження. Лабораторії санаторію оснащені найсучаснішою апаратурою для проведення інструментальної діагностики широкого спектру розладів організму.

Сучасні методи діагностики у санаторії Поділля

Інструментальні методи діагностики

Поряд з традиційними дослідженнями стану здоров’я пацієнтів, в санаторії «Поділля» широко практикується діагностика на основі новітніх інструментальних методів. Вони включають в себе ульразвукового обстеження, реовазографію, холтерівське моніторування з комп’ютерним аналізом, різні види рентгенографії, електрокардіографії і енцефалографії. Це дозволяє з високою точністю оцінити стан всіх систем організму пацієнта і з урахуванням отриманих результатів призначити йому відповідне лікування.

Сучасні методи діагностики у санаторії Поділля

Ультразвукові дослідження

Одним з найбільш ефективних і порівняно простих методів діагностики є ультразвукове дослідження (УЗД). Воно базується на фіксації відбитих звукових хвиль від кровоносних судин і органів тіла, на підставі чого можна зробити висновки про їх стан. Наприклад, за допомогою УЗД лікар здатний діагностувати звуження артерій і вен або наявність у них згустків крові, які можуть стати причиною інсульту. Завдяки цьому можна вжити превентивних заходів що до ліквідації порушень і недопущення небезпечних патологій. УЗД застосовується при підозрі на наявність захворювань бронхолегеневої та серцево-судинної системи, гінекологічних, урологічних і багатьох інших захворювань.

Сучасні методи діагностики у санаторії Поділля

Електроенцефалографічні дослідження

Незамінним методом діагностики неврологічних, психічних, мовних та інших розладів є електроенцефалографія (ЕЕГ). В її ході реєструється біоелектрична активність головного мозку, на основі чого розпізнаються дегенеративні, запальні, судинні захворювання цього органу, а також можливі пухлини. ЕЕГ дозволяє локалізувати область ураження головного мозку і відслідковувати хід реабілітаційного процесу. Завдяки цьому лікарі оперативно вносять зміни в курс лікування і динамічно його коригують.

Реовазографія

Суть даного методу полягає в реєстрації зміни електропровідності тканин організму, яка залежить від наповненості судин кров’ю. Таке дослідження дозволяє діагностувати патологічні зміни в судинах, робити висновки про їх тонус та загальний стан периферичного кровонаповнення кінцівок. Крім того, реовазографія застосовується для оцінки гемодинаміки головного мозку і допомагає у виборі методів лікування травматологічних і судинних порушень.

Інші методи діагностики

У санаторії «Поділля» здійснюється постійний моніторинг здоров’я відпочиваючих і відстежується зміна його показників у зв’язку з проведенням лікувальних процедур. Перелік застосовуваних методів діагностики надзвичайно широкий – від традиційного вимірювання артеріального тиску до спеціальних гінекологічних, отоларингологічних і офтальмологічних досліджень. Все це спрямовано на досягнення максимального ефекту від санаторно-курортного лікування в нашій оздоровниці.

методи діагностики у санаторії Поділля

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram