ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Літній відпочинок з користю для здоров’я

6 Червня 2022

Найкращий відпочинок – це час, проведений з користю, коли можна розслабитись, порелаксувати та оздоровитись на цілий рік. 

Тож традиційну поїздку на море цьогоріч, без вагань, можна замінити незабутньою мандрівкою в санаторій «Поділля». 

Тут ви отримаєте справжню насолоду від цілющого свіжого повітря, приголомшливої природи, ніжних променів ласкавого сонечка та досхочу порелаксуєте в олімпійському басейні.

Особливо корисне оздоровлення у нашому закладі людям, які перехворіли на COVID-19. Хоч зараз про цю хворобу усі мовчать, але наслідки від неї нікуди не зникли й навіть у тих, хто переніс захворювання у легкій формі.

Після перенесеного ковіду, люди ще тривалий час не відчувають себе здоровими, страждають від загострень нервової системи, кардіалгії, опорно-рухового апарату, захворювань судин, шкіри та інших хронічних хвороб. Все це «постковідний синдром», який просто необхідно лікувати, а не чекати, поки загострення самі минуть…  

У санаторії «Поділля» кваліфіковані лікарі допоможуть відновитися «на повну» після перенесеного ковіду. Для кожного пацієнта підберуть індивідуальну програму реабілітації, яка допоможе максимально відновитися та ви почуватиметесь якнайкраще. 

Якщо ви страждаєте хронічними захворюваннями, для вас також є чудова можливість покращити своє здоров’я у нашому закладі.  Лікування захворювань опорно-рухового апарату, центральної і периферичної нервової систем, органів дихання та ЛОР-органів, хвороб сечостатевої системи, шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи та інших за допомогою лікувальної програми дадуть позитивний вплив на весь організм. Ми використовуємо понад 100 унікальних процедур, тому наш бальнеологічний курорт й користується такою популярністю. 

Варто зауважити, що, відпочиваючи у «Поділлі», ви помітно зміцните своє здоров’я, навіть якщо не проходитимете курс профільного лікування! Адже в будь-якому випадку ви надихаєтесь найчистішим сосновим повітрям, насолодитесь красою нашої природи, а відтак у вас поліпшиться настрій і обов’язково позначиться на самопочутті та здоров’ї. 

Відмінно посилить цей ефект олімпійський басейн у поєднанні з турецьким хамамом. Чого лише варте плавання у нашому басейні! Ніжачись у прохолодній воді у спекотні дні, ви отримаєте неймовірний заряд бадьорості й адреналіну, знімете втому та отримаєте величезну порцію бадьорості. Крім цього, ваші м’язи і суглоби зміцняться, покращиться система дихальних шляхів, нормалізується тиск, поліпшиться кровообіг і ще безліч плюсів ви отримаєте під час купання в радоновій воді.

А потрапивши у турецьку лазню, оздоблену камінням та мозаїкою, ви відчуєте особливе задоволення. Хамам має підвищену вологість, зігріє та розслабить вас. Також відвідуючи світ східної казки, ви значно покращите дихання та проведете чудову профілактику захворювань органів легенево-дихальної системи, підніметься загальний тонус, зміцниться імунітет, оздоровиться та омолодиться ваше тіло.

Повноцінна релаксація, емоційне та фізичне відновлення для вас улітку – гарантоване, тому без вагань можете спланувати свою відпустку в санаторії «Поділля».

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram