ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Лікування захворювань шийного відділу хребта

10 Грудня 2020

А що ви знаєте про шийний відділ хребта?  Саме ця частина хребта  найбільш рухлива і дуже вразлива, бо саме вона дає змогу виконувати нахили й повороти голови. Якщо виникає біль – це головний симптом такого захворювання, як остеохондроз шийного відділу хребта.

Він  вважається одним з найпідступніших захворювань. Через те, що шийні хребці дуже близько знаходяться один до одного, при найменшій їхній деформації відбувається здавлювання нервових корінців і кровоносних судин. Порушується мозкове кровопостачання. Як результат – головний біль, мігрень. При запущеній формі може статися ішемія головного або спинного мозку, навіть інсульт.

Серцево-судинна система також може виявитися в зоні ризику. Підвищений або знижений тиск, болі в ділянці серця не завжди є ознакою кардіологічної патології. Можна роками «збивати» тиск, спостерігатися у кардіолога, а причиною таких серцевих недуг виявиться шийний остеохондроз. Через стиснення нервових закінчень може постраждати слух, зір і навіть координація рухів.

Тому якщо ви маєте проблеми з шийним відділом хребта, вам допоможе санаторій «Поділля». Саме підводна витяжка хребта разом з медикаментозним лікуванням стане ефективним порятунком у вашому випадку. Пройшовши курс лікування з витягування хребта, ваші м’язи розслабляться, зникнуть спазми, відстань  між хребцями стабілізується і поступово зникне біль.

Оздоровчі процедури та комфортні умови проживання у поєднанні з красивою природою та чистим повітрям забезпечать вам повноцінний відпочинок та відновлення здоров’я у «Поділлі». Тому не зволікайте, а бронюйте номери вже зараз. Пам’ятайте, що нічого немає найціннішого, ніж власне здоров’я та гарне самопочуття.