ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Лікування остеохондрозу

1 Лютого 2022

Остеохондроз – патологія хребта, виражена дегенеративним ураженням міжхребцевих дисків та прилеглої кісткової тканини, що призводить до стирання тіл хребців та поверхонь суглобів.

Дане захворювання на ранній стадії досить успішно лікується, оскільки зміни у хребті ще не критичні. Але, на жаль, ніхто не звертає увагу на появу першого болю, тож хвороба виявляється вже на досить серйозних стадіях…

Саме біль в області шиї, спини та попереку є першою ознакою розвитку даного захворювання. Пізніше остеохондроз може проявляти себе «прострілами» після фізичного навантаження, порушуватиметься постава та чутливість шкіри у певних ділянках тіла, з’являтимуться оніміння, запаморочення та нудота через порушення кровопостачання, а також дошкулятиме головний біль.

Причин, чому виникає дане захворювання, безліч. Це можуть бути: генетична схильність, нервове виснаження організму, порушення постави у період активного зростання, носіння незручного взуття, носіння підборів у ранньому віці, зайва вага, малорухливий та сидячий спосіб життя, часте піднімання вантажів та багато інших.

Варто зауважити, що остеохондроз виявити одразу не завжди легко, тому ви повинні проходити періодичні огляди, а за перших підозр звертатись за медичною допомогою. Важливо не запускати хворобу, адже це може призвести до часткового або повного паралічу.

Остеохондроз неможливо вилікувати лише медикаментозно, хоча таке лікування  досить добре допомагає знизити симптоматику хвороби, поліпшує процеси кровопостачання та регенерацію тканин. Але щоб усунути прояви хвороби, необхідний комплексний підхід та догляд за своїм організмом протягом усього життя.

Санаторій «Поділля» має багаторічний досвід у лікуванні остеохондрозу. Вдале поєднання природних ресурсів, цілющих властивостей радонової води з фізіотерапевтичними процедурами, плаванням та масажем не лише призупиняють розвиток патології, а й запобігають виникненню різних ускладнень.

Дієво позбавляє хворого від больових проявів остеохондрозу підводне витягування хребта, електрофорез, парафінотерапія, магнітолазерна терапія та ультразвук.

Досить ефективно покращується стан пацієнта завдяки лікувальній фізкультурі. Фізичні вправи підсилюють кровотік в м’язах, зміцнюють їх, поліпшують пластичність.

Після прийняття ряду дієвих процедур в оздоровниці, у пацієнта поліпшується мікроциркуляція, «омолоджується» хребет, покращується його рухливість та зникають больові відчуття. Після комплексного оздоровлення відвідувачі не лише надовго забувають про остеохондроз, а й отримують заряд бадьорості на цілий рік.

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram