ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Лікування терапією

Терапія за допомогою електромагнітних полів і хвиль

Будь-яка жива клітина, крім усього іншого, є коливальним контуром, якому притаманні такі показники, як ємність і опір. Те ж саме можна сказати про більші структурах людського тіла – тканини, внутрішніх органи, велике і мале коло кровообігу. Завдяки цьому зовнішні електромагнітні поля здатні робити істотний вплив практично на всі системи організму. В останні десятиліття медицина взяла на озброєння безліч методів фізіотерапії, що базуються на впливі на організм електромагнітних полів і хвиль. Санаторій «Поділля» має новітніє обладнання для проведення електротерапевтичний процедур. Їх сукупність помітно посилює ефект від лікування радоном, торфом та інших методів терапії.

Терапія за допомогою електромагнітних полів і хвиль

Індуктотерапія

Лікувальним фактором цього методу є електромагнітні коливання високої частоти. Створюване ними магнітне поле, наводить в тканинах організму електрорушійну силу і вихрові струми. Під їх впливом відбувається ендогенне теплоутворення, ліквідуються області запалення і знімаються спазми. При цьому глибина проникнення магнітного поля в тканини досягає 8-9 см. індуктотерапія призначається при хронічних і підгострих запальних захворюваннях внутрішніх органів, периферичної, нервової та сечостатевої системи. Даний метод добре зарекомендував себе в реабілітації пацієнтів, які перенесли переломи трубчастих кісток, терапії порушень органів дихання, лікуванні гіпертонії, невритів, склеродермії та інших захворювань.

Дециметровохвильова терапія

Суть методу полягає у впливі на тканини організму електромагнітних хвиль частотою 433-915 МГц, що лежать в дециметровому діапазоні. Вони вивільняють теплову енергію, яка поширюється в тканини і органи, розташовані глибоко в тілі. Дециметрова терапія виробляє протизапальну, спазмолітичну, імуномодулюючу та судинну дію. Вона вважається оптимальною для ліквідації порушень в органах ендокринної системи. Крім того, показаннями до застосування даного методу є поліартрити, захворювання хребта, кінцівок і периферичних нервів, гіпертонії, ішемії та інші порушення.

Терапія за допомогою електромагнітних полів і хвиль

Дарсонвалізація

Механізм впливу дарсонвалізації базується на додатку до різних частин тіла імпульсного змінного струму частотою 110 кГц. Його особливістю є використання достатньо високої напруги (порядка 20 кіловольт) при малій силі струму. Вплив швидко затухаючих імпульсів викликає спочатку звуження, а потім розширення судин, завдяки чому нормалізується їх тонус і покращується капілярний кровообіг. Крім того дарсонвалізація знижує чутливість нервових закінчень, знеболює і знімає спазм гладкої мускулатури. Цю процедуру призначають для лікування ран, опіків, варикозного розширення вен, трофічних виразок, при геморої, захворюваннях нервової системи та шкіри.

Магнітотерапія

В ході процедур в рамках магнітотерапії на пацієнтів впливає постійне, пульсуюче або змінне низькочастотне магнітне поле. Воно благотворно впливає на біологічні процеси, що відбуваються в клітинах, зокрема, на 30-40% збільшується швидкість хімічних реакцій і зменшується збудливість нейронів. Магнітотерапія надає спазмолітичну, протинабрякову та седативну дію, а також покращує мікроциркуляцію крові. Відзначаються також детоксикаційний і аналгезуючий ефекти. Дана процедура застосовується для зняття запалень в гострій фазі, лікування захворювань периферичної нервової системи, гіпертонії і багатьох хронічних недуг внутрішніх органів.

Терапія за допомогою електромагнітних полів і хвиль

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram