ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Електролікування

Терапія за допомогою електрики практикувалася ще в глибоку давнину, коли люди не розуміли її суті. Наприклад, стародавні греки знали про лікувальний ефект, який виробляють електричні скати і вугрі, що мешкають в Середземному морі. З їх допомогою успішно лікували хвороби суглобів, головні болі, подагру і навіть параліч. У наші дні електролікування стало самостійним напрямком апаратної фізіотерапії, яке широко практикується і бурхливо розвивається. Фізіотерапевтичні кабінети санаторію «Поділля» обладнані найсучаснішою апаратурою, що дозволяє проводити різноманітні процедури в рамках електролікування.

Електро лікування

Електросон

Одним з традиційних і дуже ефективних методів фізіотерапії є електросон. Він викликається шляхом впливу на центральну нервову систему низькочастотного імпульсного струму. В результаті цього виникає ритмічне монотонне роздратування кори головного мозку, наступає гальмування, а потім і сон. Його терапевтичний ефект полягає в нормалізації функцій вегетативної нервової системи, кровотворення і артеріального тиску. Крім того, у пацієнтів поліпшується робота міокарда, знімається емоційне збудження, стимулюються обмінні процеси. Електросон надає аналгезуючий, вегетостабілізуючий та седативний ефект. Дана процедура призначається для лікування психоневрологічних захворювань, гіпертонії, ішемічної хвороби серця. Вона дуже корисна для людей, які відновлюють здоров’я після інфаркту міокарда і складних операцій.

електролікування в санаторії

Діадинамотерапія

Чудовим методом, стимулювання тканинного обміну та зняття болів є діадинамотерапія (ДДТ). З технічної точки зору вона являє собою вплив на м’язи і тканини постійного струму напівсінусоідальной форми з частотою імпульсів 50 або 100 Гц. ДДТ надає гальмівний вплив на симпатичну нервову систему, завдяки чому нормалізується кровообіг і лімфобмін, зникають спазми, поліпшується обмін речовин. Діадинамотерапія призначається для лікування радикулітів, невритів, невралгій та інших порушень периферичної нервової системи. Крім того, даний вид електротерапії використовується для ліквідації рубців, відновлення рухливості суглобів, а також при захворюваннях органів травлення.

Амплипульстерапія

Що до механізму дії даний метод електролікування схожий на діадинамотерапію, з тією різницею, що використовуються більш високочастотні струми, модульовані по амплітуді. Їх ритмічне проходження через нервово-м’язовий апарат і м’язи створює виражений аналгезуючий ефект, помітно поліпшує периферичний кровообіг, стимулює трофіку тканин і знімає спазми. Амплипульстерапія призначається для ліквідації болю в суглобах хребта і кінцівок і реабілітації після травм опорно-рухового апарату. Цей метод, також використовується для терапії паралічу м’язів, дитячого церебрального паралічу, гіпертонії, захворювань органів дихання та жіночої статевої сфери.

Інтерференцтерапія

Лікувальним фактором інтерференцтерапія є струми, що проникають в глибину тканин і викликають м’язові скорочення. Під впливом перехресних інтерференційних струмів поліпшується мікроциркуляція в тканинах, активізуються обмінні окислювальні процеси і знижується запалення. Завдяки даному методу вдається досягти, анальгезуючого, стимулюючого і протизапального ефектів. Показаннями до застосування інтерференцтерапія є розлади центральної нервової системи, в т.ч., органічний, больовий синдроми, виразка шлунка та інші захворювання органів травлення. Метод застосовується в лікуванні атрофії м’язів, паралічі, гіпертонії, гінекологічних хворобах і інших порушеннях.

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram