ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Підводний душ-масаж, вібраційні і вихрові ванни

До особливої ​​категорії лікувально-терапевтичних заходів відносяться процедури, що передбачають динамічний вплив на тіло пацієнта вібрації, хвиль, потоків і струменів води. Нерідко механічний вплив поєднується з термічним, коли рідина, що стикається з шкірою, нагрівається до +40-42 С. Такі процедури викликають в організмі позитивні фізіологічні зрушення – знижують запалення, стимулюють обмінні процеси, поліпшують кровообіг і творять багато інших ефектів. У санаторії «Поділля» відпочиваючим можуть бути призначені вібраційні і вихрові ванни, а також підводний душ-масаж.

Підводний душ-масаж, вібраційні і вихрові ванни

Вібраційні ванни

Такі процедури полягають у впливі на певну ділянку тіла механічних вібрацій низької частоти, що передаються до шкіри через шар теплої води. Завдяки цьому на пацієнта впливає не тільки гідростатичний, але і температурний фактор. У випадку, якщо відпочиваючому призначена вібраційна ванна з мінеральної води, то до лікування додається ще і хімічний аспект. Дана процедура має протизапальну, десенсибілізуючу і аналгетичну дію, а також змінює трофіку тканин. Дозовані вібрації покращують лімфо- і кровообіг і приводять в норму обмін речовин. У санаторії «Поділля» вібраційні ванни призначаються відпочиваючим із захворюваннями опорно-рухового апарату, нервової системи, органів травлення, дихання і недугами жіночої статевої сфери. Особливо добре вони зарекомендували себе в терапії остеохондрозу, хронічної пневмонії, бронхіальної астми, гастриту і холециститу.

Підводний душ-масаж, вібраційні і вихрові ванни

Вихрові ванни

Механізм дії вихрових ванн нагадує джакузі – струменями води і завихреннями проводиться підводний масаж різних ділянок тіла. Лікувальними факторами при цьому є гідростатичний і температурний подразники, посилені монотонним рухом води у ванні. Помітний ефект навіть від одноразового прийняття вихровий ванни. В результаті цього підвищується тонус вен і поліпшується гемодинаміка. Системний курс лікування покращує мікроциркуляторні процеси в шкірі, нормалізує показники симпатико-адреналінової системи, знижує рівень серотоніну і викликає інші ефекти, благотворно впливають на обмін речовин. Вихрові ванни покращують роботу серцево-судинної системи, знімають запалення, мають аналгетичну, розсмоктуючу і стимулюючу дію. Такі процедури призначаються пацієнтам, що страждають захворюваннями суглобів, нервової системи, органів дихання і травлення.

Підводний душ-масаж

Підводний душ-масаж

В ході проведення підводного душу-масажу тіло пацієнта масажується пружною струменем води із спеціального апарату. Поєднання механічного та термічного впливів викликає підвищення температури шкіри, до якої приливає кров. Завдяки такій стимуляції поліпшуються мікроциркуляторні процеси, харчування тканин, лімфо-і кровообіг. Крім того, душ-масаж нормалізує обмін речовин, прискорює ліквідацію джерел запалення, розслабляє напружені м’язи. Дана процедура застосовується в лікуванні і профілактиці травм опорно-рухового апарату, порушень периферичної нервової системи, варикозної хвороби, патологічного клімаксу, захворювань ендокринної системи. Підводний душ масаж чудово зарекомендував себе в якості реабілітаційної процедури, що сприяє швидкому загоєнню ран, виразок та інших ушкоджень.

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram