ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Додаткові лікувальні методи

Спелеотерапія, озоно лікування та гірудотерапія

Поряд з радонотерапією, грязелікуванням і фізіотерапевтичними процедурами, в санаторії «Поділля» широко практикуються методи лікування, які можна віднести до немедичних або не зовсім стандартних. Одним з факторів немедичного лікування є кліматотерапія. Наша оздоровниця розташована в екологічно чистому куточку Україна, не забрудненому промисловими викидами. Тут сама природа лікує відпочиваючих свіжим повітрям, прекрасними пейзажами, ароматами лісів і степів. Поблизу м. Хмільник розташовані кілька печер, в яких відпочиваючі лікуються методом спелеотерапії. У самому санаторії працює кабінет лікування п’явками, що застосовуються для зцілення від багатьох хвороб з незапам’ятних часів. Лікування озоном, яке хоч і є фізіотерапевтичним методом, також відноситься до категорії не зовсім звичайних процедур. Ці та інші засоби прекрасно доповнюють основні фактори лікування санаторію і підвищують ефект від перебування в нашій оздоровниці.

озоно лікування у санаторії Поділля

Озонотерапія

Лікування даним методом проводиться на основі застосування медичної озоно-кисневої суміші. Вона виготовляється шляхом впливу на кисень змінного струму високої напруги. Варіюючи дози озону, одержувані пацієнтом, можна домогтися як посилення репродуктивної здатності клітин, так і їх загибелі. Озонотерапія має антивірусну та антибактеріальну дію, підвищує пластичність еритроцитів і сприяє розкладанню жирових кислот. В результаті цих та інших ефектів лікування озоном призводить до поліпшення гемодинаміки, нормалізації роботи нервової системи, активізації захисних реакцій організму. Показаннями до призначення процедури є варикозне розширення вен, ішемічна хвороба, мігрень, бронхіальна астма, виразка шлунка, хронічні гепатити, туберкульоз, цукровий діабет і багато інші порушення.

Озонотерапія

Соляна камера “Спелеокамера”

Один із видів спелеотерапії , при якому на хворого впливають високодисперсним аерозолем хлориду натрію.

Механізм дії:вдихання мало дисперсних аерозолів хлориду натрію безпосередньо впливає на функцію бронхолегеневого апарату, а також нейрогуморальні механізми – на імунологічний статус.

Особливі дії: покращення функціонального стану миготливого епітелію; нормалізація бронхіальної прохідності; покращення дренажної функції бронхів; зменшення набряків слизової оболонки бронхів; виражений десенсибілізуючий ефект; імуномоделююча дія.

Перебування в спелеокамері нормалізує обмінні процеси, оптимізує артеріальний тиск і підвищує насичення киснем артеріальної крові. Важливо, що спелеотерапевтичні процедури чинять виражений очищуючий ефект на органи бронхолегеневої системи. Це робить даний метод особливо цінним для тих хто страждає на бронхіальну астму, захворювання легень і верхніх дихальних шляхів. Крім того, спелеотерапія призначається при таких діагнозах, як гіпертонія, ниркова недостатність, ревматизм, а також при алергічних захворюваннях шкіри та імунодефіцитних станах.

Спелеотерапія, озоно лікування та гірудотерапія у санаторії Поділля

Гірудотерапія

Лікування п’явками надає комплексний терапевтичний ефект. У місці присмоктування п’явки виникає капілярна кровотеча, за рахунок чого ліквідується венозний застій і активізується гемодинаміка. Крім того, у кров потрапляє цілий ряд біологічно активних речовин – гірудин, гіалуронідаза, дістабелазний комплекс, анальгетики і антибіотики. Це дає протизапальний і знеболюючий ефекти, знижує ймовірність утворення тромбів, зменшує набряклість тканин. Гірудотерапія допомагає пацієнтам з різними діагнозами. Мова йде про невралгіяю, остеохондрозах, гіпертонію, радикуліт, тромбофлебіт, простатит, гіпертензію і інші недиги. Гірудотерапія призначається при безсонні, головних болях, цукровому діабеті, ревматизмі і в цілому ряді захворювань шкіри. Лікування п’явками корисно для страждаючих порушеннями шлункової, дихальної, імунної та ендокринної системи.

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram