ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ ДЛЯ ОЗДОРОВЛЕННЯ САНАТОРІЙ “ПОДІЛЛЯ”

1 Липня 2022

Санаторій «Поділля» вже давно улюблене місце відпочинку і оздоровлення для сотень тисяч українців та гостей близького і далекого зарубіжжя. Оздоровниця відома на весь світ своєю цілющою радоновою водою та багатопрофільністю лікування.
Розташований в тиші густого лісу, серед великого лісового масиву, де люблять прогулюватися відпочивальники в будь-яку пору року. Повітря тут найчистіше, а тому й прогулянки особливо корисні: підвищується опірність організму до застудних захворювань, зміцнюється опорно-руховий апарат, покращується настрій…

ЗРУЧНІ НОМЕРИ


До послуг гостей – комфортабельні світлі номери, оформлені в теплих тонах. Кожна кімната оснащена зручними, сучасними меблями з натурального дерева, LCD-телевізором, холодильником, міні-баром, чайним і кавовим наборами. Інтер’єр кожного номеру наділений особливою атмосферою затишку, тут усе продумано зі смаком і до найменших дрібниць. Рівень комфорту, який створили для гостей, дозволяє насолоджуватись кожною хвилиною, проведеною у заброньованому номері.

ЕКОЛОГІЧНЕ ХАРЧУВАННЯ


У санаторії «Поділля» значну увагу приділяють харчуванню, адже це важлива складова лікування будь-якого захворювання.
В оновленій їдальні оздоровниці щоденний раціон тільки свіжий і якісний, асортимент – різноманітний, в який входить м’ясо, риба, молочні продукти, соки, багато фруктів та овочів.
Тут для відпочиваючих готують не лише смачні страви, а й намагаються максимально зберегти корисні властивості продуктів, які використовуються в процесі приготування.
Задля комфорту гостей, їдальня оснащена сучасними кондиціонерами, зручними м’якими меблями, яскравим освітленням та легкою музикою. Тут створені найкращі умови, які забезпечать кожному відпочиваючому не лише чудовий апетит, але й відмінний настрій.

ТУРЕЦЬКИЙ ХАМАМ ТА SPA


Санаторій не перестає дивувати своїх гостей. У його стінах розмістилась розкішна, оздоблена камінням та мозаїкою, турецька лазня. В хамамі відчувається особливий клімат з температурним режимом від 35 до 55 градусів та досить високою вологістю. Це надзвичайне місце не лише чудово оздоровлює, тут ви отримаєте справжній релакс.
В санаторії функціонує також олімпійський басейн.
Він магнітом притягує відпочивальників, особливо поціновувачів водних процедур та плавання.
Після відвідування таких процедур сили відновлюються, енергія провертається, а тіло випромінює здоров’я та красу.
Санаторій «Поділля» – ідеальне місце для найкомфортнішого відпочинку, тут ви максимально оздоровитесь та відкриєте «нове дихання».

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram