ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Єдиний в Україні санаторій, де грижі хребта лікують без операцій

18 Серпня 2022

“Від захворювань хребта та суглобів сьогодні страждає велика кількість людей, в число яких входять навіть школярі. Однак, не всі ми поспішаємо їх лікувати. Звикли, що можна випити знеболююче, використати мазь, зробити кілька масажів чи просто полежати, але, на жаль, допомагають такі методи не завжди і не всім. І, як наслідок в людей виникають грижі хребта. 

Часто стається так, що люди ігнорують звернення до лікаря, побоюючись можливих операцій”,- розповідає заступник директора з медичної частини санаторію «Поділля» Леонід Марчук.

 

грижі хребта

Однак Леонід Марчук запевняє: “можна обійтися і без скальпелю, якщо не відтягувати лікування на потім. Та й їхати далеко не потрібно. У Хмільнику працює однин з найкращих в країні санаторіїв, що спеціалізується саме на захворюваннях опорно-рухового апарату. Як бонус – цілюще повітря хвойного лісу і неймовірні краєвиди”.

Спеціалісти закладу лікують грижі за 12 сеансів – без оперативного втручання. Для цього використовують спеціальний метод витягування хребта – у радоновій воді. Однак є свої нюанси: застосовувати його можна, коли грижі мають розміри до 10 міліметрів ( у шийному відділі – до 4 міліметрів).

Тут варто задуматися – звернутися до фахівців вчасно і вилікувати недуг, або надіятися, що «само пройде» і потім користуватися послугами хірурга. До оздоровлення у санаторії «Поділля» підходять комплексно.

Спершу – обстеження. Заклад має свій томограф, який дозволяє визначити місце розташування грижі (шийний, грудний чи поперековий відділ хребта), її розміри.

Перед процедурою пацієнту проводять підводний масаж, щоб тіло розслабилося. Потім хворого кріплять до спеціальної платформи, яка опускається у радонову воду. Під впливом ваги власного тіла або за допомогою додаткового навантаження відбувається витягування хребта. По завершенні – дві години відпочинку. Лікарі кажуть: краще не поспішати активно рухатися, аби все «стало на місце». Потім – деякий час потрібно ходити у спеціальному поясі.

грижі хребта

“Сама терапія безболісна, а головне – ефективна. Лікарі також застосовують метод комп’ютерної тракції – вона більш м’яка і дозволяє змінювати навантаження залежно від напруження хребта. Проводять процедуру на апараті американського виробництва «Тритон».

грижі хребта

 

«Комп’ютерна тракція дає можливість успішно збільшити висоту міжхребцевих дисків, знизити внутрішній тиск. Сприяє втягування, вправленню структур диску на своє місце, покращує мікроциркуляцію і живлення хребців”, — говорить фахівець санаторію «Поділля».

Краще попередити, ніж лікувати!

 

ДЖЕРЕЛО: https://gazetahm.org/posts/yedynyi-v-ukraini-sanatorii-de-hryzhi-khrebta-likuiut-bez-operatsii-podillia-v-khmilnyku

 

Для бронювання путівки телефонуйте: +38 067 23 23 415 (також Ви можете отримати безкоштовну консультацію лікаря щодо показів лікування для Вас при наявності грижі хребта).

ДЛЯ ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО НОМЕРА НАТИСНІТЬ ТУТ

ІНФОРМАЦІЮ ПРО СПЕЦИФІКУ ЛІКУВАННЯ В САНАТОРІЇ “ПОДІЛЛЯ” ВИ МОЖЕТЕ ДІЗНАТИСЬ НАТИСНУВШИ ТУТ

СТЕЖТЕ ЗА ОНОВЛЕННЯМИ У СОЦМЕРЕЖАХ FACEBOOK та INSTAGRAM 

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram