ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Як у санаторії «Поділля» лікують посттравматичні симптоми…

17 Серпня 2021

Наша гостя, пані Лариса з Вінниці приїздить до санаторію «Поділля» щороку.

Після травми правого голеностопа вона страждала від болю та дискомфорту. Лікування, яке отримувала жінка на початку було неефективним. Та вона знайшла вихід з цієї ситуації — приїхала у санаторій «Поділля» аби покращити самопочуття та зменшити наслідки травми.

За словами пані Лариси, це було найкращим рішенням, адже вона швидко відчула результат і її самопочуття значно покращилося. Як доказ — цього року пані Лариса відпочиває в «Поділлі» уже вшосте!

На питання, чому вибір впав саме на нашу оздоровницю, каже, що тут хороший спектр процедур, лікарі — справжні професіонали, а, головне — вона бачить реальний результат. Щоб підтримувати здоров’я ніг, приїздить сюди регулярно щороку, для профілактики.

Лікарі призначили жінці такі процедури: грязелікування, радонові, чотирикамерні та ультразвукові ванни. Також зробили тракцію (витяжку) шийного відділу хребта, оскільки вона мала також і захворювання спини. Після цього пані Лариса почувається набагато краще і, сповнена сил та енергії, їде додому, аби проживати свої найкращі роки, не відволікаючись на хвороби. Дякуємо, що довіряєте та чекаємо вас знову і знову!

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram