ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Санаторій «Поділля» – унікальний курорт центру України і один з кращих курортів світу

5 Серпня 2021

Особливість оздоровниці в тому, що у ній лікують захворювання опорно-рухової системи, а саме всіх відділів хребта та суглобів, рідкісні захворювання шкіри, хвороби щитовидної залози, лор-органів, цукровий діабет та багато інших недуг.

Виліковують хвороби, які не вдавалось вилікувати у лікарнях. Ставлять на ноги (у прямому сенсі слова) людей, які через захворювання хребта пересувались на інвалідних візочках.
Після курсу лікування вони можуть ходити, вільно рухатись та відчувати радість повноцінного життя.

Бальнеологічні процедури із радоновою водою, різні види ванн, підводний душ-масаж, душ Шарко, грязелікування, лікування за допомогою лазерних апаратів та фізіотерапії, роблять дива вже після перших тижнів лікування. Ефект відчувається з перших днів.
Адже цілющий радон чинить знеболюючу та протизапальну дію, підсилюючи ефективність інших процедур.
Завдяки чому зникають больові відчуття у шиї, грудному відділі хребта, попереку, загоюються шрами, рубці та висипи на шкірі, зникає подразнення…

Санаторій «Поділля» – єдиний курорт в Україні, де функціонує радоновий еманаторій, який дає можливість отримувати сухий радон, людям, котрі не можуть приймати бальнеологічні процедури.

Лікування захворювань хребта проводять безопераційно, безпечно та безболісно.

Найкращі методики лікування гриж, протрузій, зміщення хребців це – підводне витягування хребта у радоновій воді і тракція хребта на спеціальному сучасному обладнанні, а також комплекс фізіотерапевтичних процедур та вправ, призначених досвідченими лікарями.

Санаторій «Поділля» знаходиться на території лісового масиву. Хвойні породи дерев, ялинки та сосни мають свою силу у оздоровленні людей. Очищають повітря та наповнюють його натуральними аромаоліями. Тож імунітет зміцнюється після кожної прогулянки.

Персонал оздоровниці турбується про здоров’я кожного гостя, тому постійно вдосконалює: систему харчування, застосовуючи лише екологічні продукти; комфорт у номерах, здійснюючи дезінфекцію та ретельне прибирання кімнат і приміщень, а також проводить оновлення інтер’єрів та модернізацію у корпусах.

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram