ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

Лікування хребта і суглобів в санатлорії “Поділля”

8 Липня 2022

Цілюща сила природи та індивідуальний підхід лікарів дивовижно поєднуються і дають відмінний результат. Оздоровленню сприяє й сама територія санаторію, оскільки вона оточена з усіх боків сосновим лісом, який приховує міську метушню та добре очищає повітря.

Лікування у нашому закладі надзвичайно допомагає молодим та літнім людям, які страждають дегенеративно-дистрофічними процесами у суглобах та мають проблеми з опорно-руховим апаратом.

Аби відновити здоров’я, підбір санаторно-курортних процедур проводимо індивідуально для кожного пацієнта. Для усунення загострень та покращення самопочуття використовуємо цілющі ванни, розвантаження хребта, ЛФК та лікувальні масажі. Також призначаємо витягування хребта, гідромасаж, лікувальну гімнастику в басейні з радоновою водою.

Для пацієнтів, котрі мають проблеми з серцево-судинною системою, призначаємо сухі ванни, радоново-перлинні або ж локальні радонові для рук або ніг, фізіотерапевтичні процедури.

Відмінним засобом для терапії та профілактики хвороб опорно-рухового апарату та запальних захворювань суглобів є торфолікування, яке сприятливо впливає на організм та є надзвичайно ефективним й довготривалим.

Під час лікувальної терапії застосовуємо також озокеритові аплікації, підводний душ-масаж, електросвітолікування, мікрохвильову, магнітну та лазерну терапії. Крім того, успішно застосовуємо м’яку мануальну терапію та голкорефлексотерапію і ще багато іншого й корисного для вашого здоров’я.

Важливо знати те, що радонолікування має й протипоказання для пацієнтів, в яких є злоякісні новоутворення, гострі інфекції, кровотечі… Також для проходження радонотерапії наші лікарі зважають на вік, стан людини, супутні захворювання, чутливість та підбирають дозу індивідуально до кожного пацієнта.

Медики санаторію «Поділля» рекомендують хворим, які страждають захворюваннями опорно-рухового апарату і суглобів, відвідувати санаторій хоча б раз на рік. Людям з вродженими дефектами опорно-рухового апарату, з регулярними фізичними навантаженнями та сидячою робото слід також регулярно оздоровлюватись, аби поліпшити самопочуття і запобігати ускладненню.

Як показує практика, хворі, які проходять оздоровлення у нас, швидко набираються сил, зміцнюють імунітет і просто відпочивають душею і тілом на лоні незрівнянної природи.

Не відкладайте лікування і профілактику хребта та суглобів на потім, адже це запорука міцного здоров’я і відмінного самопочуття, а також гарантія легкого пересування до глибокої старості.

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram