ТОВ "Санаторій "Поділля", вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, інд. 22000
  • з 8:00 до 21:00
  • (067) 23-23-415

18 червня Володимир Гришко виступить з концертом у санаторії «Поділля»

3 Червня 2021

Володимир Гришко – Народний артист України, лауреат державної премії ім. Т.Г. Шевченка, нагороджений Орденом князя Ярослава Мудрого, соліст Маріїнського театру і нью-йоркської Metropolitan Opera, заспіває для відпочиваючих у санаторії «Поділля» в Хмільнику.

Маестро представить велику святкову програму «Історія кохання» для всіх коханих жінок!

Всіх шанувальників творчості Лучано Паваротті та його талановитого учня і партнера по сцені Володимира Гришка очікують хіти вокалу, які прозвучать у цей вечір! Хіти, які італійський тенор дуже любив виконувати в проекті «Pavarotti & Friends».

Володимир Гришко є одним з останніх учнів і партнерів по сцені італійського тенора. Одного разу, коли Володимир був солістом Метрополітен-Опера, з ним трапився дуже цікавий випадок:

«В той день було заплановано дві вистави: вранці опера «Тоскa» Дж.Пуччіні (в арії Каварадоссі – Паваротті), а ввечері я виконував головну партію Андрія Хованського в опері Мусоргського «Хованщина», – згадує Гришко. – Ранковий спектакль закінчився о другій годині дня, і я, щоб потрапити в свою кімнату, мав стоять в черзі прихильників Паваротті, які чекали автограф майже до 3:00. Дочекавшись останнього шанувальника, я зайшов. Лучано, сидячи біля дзеркала, автоматично запитав: «Як ваше ім’я? Давайте програму для автографа». Відбулася пауза. Маестро, повернувся, побачив мене … Я обняв його і теж взяв автограф на пам’ять. А на програмі моєї вистави він написав: «Бажаю тріумфу». До речі, так воно і сталося!

Через два роки я запросив Паваротті на наш спільний концерт до Палацу «Україна» до Києва. Того року Маестро мав безліч запрошень в інші країни світу. Але я переконав його відвідати саме Україну, за що він був дуже вдячний і довго ще розповідав колегам з Метрополітен-Опера, що в Україні живуть найкрасивіші жінки, дуже смачна їжа і це дуже співоча і талановита нація».

Концерти Володимира Гришка – це неповторні емоції, події, що залишаються у пам’яті назавжди.

Санаторій «Поділля» –  кращий санаторій для оздоровлення і відпочинку.

Бронюйте путівки, не зволікаючи, на Вас чекає незабутній відпочинок!